کدخبر : 172846
پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

رفع محرومیت از کهگیلویه و بویراحمد با تمام توان ادامه می یابد

یاسوج- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفع محرومیت از کهگیلویه و بویراحمد با تمام توان ادامه می یابد.
رفع محرومیت از کهگیلویه و بویراحمد با تمام توان ادامه می یابد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشکر سلامی ظهر پنجشنبه در بازدید از پروژه های عمرانی محرومیت زدایی کهگیلویه و بویراحمد از جمله پروژه جاده پاتاوه به دهدشت، افزود: کشور در شرایط سرنوشت سازی قرار دارد و  در نبردی اقتصادی هستیم که نیاز به سازندگی و توسعه اقتصادی کشور ضروری است.

سردار سلامی با بیان اینکه هدف از سفر به کهگیلویه و بویراحمد بازدید از پروژه های زیرساختی، محرومیت زدایی و عمرانی تعریف شده در استان است، ابراز داشت: بازدید از پروژه هایی از قبیل جاده در دست احداث پاتاوه به دهدشت، پروژه های انتقال آب، چرام، لنده و سوق، محور گچساران به چرام و سد تنگ سرخ در این سفر انجام می گیرد.

سردار سلامی با بیان اینکه با وجود سختی و حجم کار، محور پاتاوه به دهدشت تا اواسط تابستان ۱۳۹۹ به بهره برداری می رسد، عنوان کرد: این پروژه ۸۳ درصد پیشرفت دارد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به افتتاح ۱۱۲۵ پروژه محرومیت زدایی و عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: تا رفع محرومیت از چهره این استان، سپاه از تلاش دست برنمی دارد.

سردار سلامی تصریح کرد: برای سازندگی و رفع  هرچه بیشتر محرومیت کشور تلاش می کنیم و نهضت رفع فقر و محرومیت تا رسیدن به فرجام خوش ادامه دارد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما