کدخبر : 172844
پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

دشمنان برای مقابله با ملت ایران علائم حیاتی ندارند

یاسوج- فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان برای مقابله با مردم ایران علائم بالینی حیاتی ندارند.
 دشمنان برای مقابله با ملت ایران علائم حیاتی ندارند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشکر سلامی ظهر پنجشنبه در اجتماع مردم شهر پاتاوه کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما سرنوشت سختی را پشت سر گذاشته ایم و خدا را شکر می کنیم که همه جا دشمنانمان را نه تنها شکست داده ایم بلکه خوار و ذلیل کرده ایم.

وی افزود: دشمنان را در بیرون از مرزها و مرزها و دریاها و آسمانها و هرکجا بودند، تعقیب کردیم. سرجایشان نشستند و فهمیدند که نباید با این ملت دست و پنجه نرم کنند.

سلامی گفت: اما ما به این دشمن اکتفا نکردیم وعلاوه بر آمریکا، اسرائیل، انگلیس و متحدان و مزدوران آنها، با فقر و محرومیت هم می جنگیم و آن را هم دشمن ملت ایران می دانیم.

وی تصریح کرد: ما اجازه نمی دهیم هیچ دشمنی نگاه چپ به این سرزمین داشته باشد. دشمن هم می داند و از این آرزو گذشته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: دشمن هم می داند که باید سلاحش را زمین بگذارد و دستانش را به نشانه تسلیم در مقابل ملت ایران بالا ببرد وبگوید درود خداوند بر اراده این ملت که با اطاعت از رهبرشان باشکوهترین حماسه های تاریخ را خلق کردند.

وی تاکید کرد: اکنون دشمنان را می بینیم که چگونه سلاحهایشان و مغزهایشان از کار افتاده و قلبشان متوقف شده و برای مقابله با مردم ایران علائم بالینی حیاتی ندارند، اما این کافی نیست.

وی افزود: ما احساس می کنیم که در میان مردم زنده ایم و حیات و عزت ما از ملت ماست چرا که این ملت نشان داد هرچه دشمن بیشتر فشار می آورد، او بیشتر موفق می شود.

سلامی گفت: ما در تحریم بیشتر ساختیم و بیشتر به فکر مردمان فقیر و محروممان بودیم و یاد گرفته ایم برای مردم خدمت صادقانه و بی منت کنیم و حتی منت مردم را بکشیم.

وی تصریح کرد: هم در مقابل دشمن و هم در مقابل مشکلات مردم تا آخر ایستاده ایم و مردم را تنها نمی گذاریم همانطور که مردم ما را تنها نگذاشته اند و تکیه گاه ما برای نبرد با دشمن آنها هستند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما