کدخبر : 172765
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

فراخوان سومین دوره مسابقه کشوری نقاشی با محوریت آب منتشر شد

یاسوج- مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از فراخوان سومین دوره مسابقه کشوری نقاشی با محوریت(آب= زندگی) خبر داد.
فراخوان سومین دوره  مسابقه کشوری نقاشی با محوریت آب منتشر شد

به گزارش خبرنگار مهر، نگهدار معادیجو پیش از ظهر سه شنبه با بیان اینکه مسابقه کشوری آب و زندگی ویژه کودکان و نوجوانان است، افزود: شرکت در این مسابقه برای عموم کودکان و نوجونان از چهار تا ۱۶ سال آزاد بوده و تمامی کودکان و نوجوانان شهرها و روستاهای استان می تواند آثار خود را به دبیرخانه استانی این مسابقه ارسال کنند.

معادیجو تصریح کرد: ارسال آثار نقاشی به همراه فرم شناسنامه تکمیل شده به پشت نقاشی گوشه پایین سمت راست الزامی است.

وی افزود: زمان تحویل آثار شرکت کنندگان نیز حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان ماه جاری خواهد بود.

معادیجو با اشاره به مقررات ارسال آثار، گفت: باید ارسال اثر در بسته‌بندی تخت و بدون تاخوردگی یا قاب به همراه نشانی کامل پستی و شماره تماس بوده و عدم ارسال نقاشی گروهی و یا کپی شده از آثار دیگران و یا راه یافته به دیگر مسابقات از مقررات ارسال آثار به مسابقه است.

مدیر آموزش همگانی آبفا با تاکید بر اینکه موضوعات بخش کودک شامل آب از کجا و چگونه به دست می آید؟، چگونه می توان آب را نگهداری کرد؟، چه کار کنیم که آب هدر نرود؟، چگونه ممکن است آب آلوده نشود؟ و آب چه نقشی در زندگی ما دارد؟،  است،  اظهار کرد: موضوعات بخش نوجوان نیز شامل در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است؟، برای اینکه آبها آلوده نشوند چه باید کرد؟، با چه روشی از هدر رفت آب جلوگیری می کنید؟ و آینده منابع آب را چگونه می بینید؟، خواهد بود.

وی افزود: از مجموع آثار راه یافته به دبیرخانه استانی ۱۰ اثر برگزیده و پس از تجلیل به مرحله کشوری ارسال خواهند شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما