کدخبر : 172759
سه‌شنبه 22 اکتبر 2019 - 14:23
فاقددیدگاه
پرینت

برخی زیرساخت های فارس فرسوده شده اند

شیراز_ استاندار فارس با اشاره به زیرساخت ها گفت: با مشکلات مختلفی در سطح فارس و شیراز مواجه ایم ازجمله اینکه برخی زیرساخت های استان فرسوده شده اند.
برخی زیرساخت های فارس فرسوده شده اند

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت الله رحیمی سه شنبه در شورای پدافند غیرعامل استان فارس بیان کرد: طرح جامع چند سالی در جریان است و این طرح می تواند اقدامات مورد نظر در پدافند غیر عامل را اجرایی کند و ارزیابی فعالیت ها را می توان از این طریق دنبال کرد. 

وی ادامه داد: دستگاه های اجرایی باید به این باور برسند که پدافند غیرعامل در وضعیت امروز و آینده تاثیرگذار است و اگر نسبت به اجرای قوانین اقدام کنیم بخش قابل توجه ای از پدافند را اجرایی کرده ایم.

او افزود: بیش از سه هزار مورد در پدافند غیر عامل شناسایی شده و برای هر اقدامی یک مکمل در نظر گرفته شود تا در مناطق حساس شناسایی کاملی صورت گیرد.

وی متذکر شد: ٨٠ درصد از آبرسانی شیراز از خط اول صورت میگیرد و در صورت خرابکاری اگر این خط دچار مشکل شود باید راهکار جایگزین در جهت تامین آب داشته باشیم. 

او در خصوص دستگاه های خدماتی گفت: مراکز خدماتی از جمله دستگاه های هستند که باید پدافند غیرعامل را بیشتر از سایر دستگاه ها اجرا کنند و موضوع اقتصاد مقاومتی یکی از اصلی ترین زمینه های اجرایی شدن پدافند غیرعامل است. 

وی در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: ١٧٠ مورد نیاز تولید کنندگان داخل استان شناسایی شده و قرار است با برگزاری نمایشگاهی در این زمینه نسبت به واردات این محصولات  جلوگیری شده و اقتصاد مقاومتی بیش از پیش محقق شود. 

استاندار فارس متذکر شد: با توجه به برگزاری انتخابات در انتهای سال باید توجه داشته باشیم که تمامی نگاه ها و عقاید سیاسی در جامعه فعالیت قانونمند داشته باشند تا شاهد افزایش فعالیت مدنی و جامعه ای پویا باشیم. 

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما