کدخبر : 172659
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

هشت سال دفاع مقدس استمرار واقعه عاشورا بود

هشت سال دفاع مقدس استمرار واقعه عاشورا بود یاسوج- جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت سال دفاع مقدس استمرار واقعه عاشورا بود. به گزارش خبرنگار مهر، جهانگیر انصاری ظهر یکشنبه در یادواره دو شهید گمنام مارگون افزود: در هشت سال دفاع مقدس ما انسانهای بزرگی را تقدیم این نظام کردیم. وی بیان داشت: در واقعه کربلا و روز عاشورا از ما اسیر گرفتند، در هشت سال دفاع مقدس نیز از ما اسیر گرفتند و اسرای ما همانند اسرای کربلا روشنگری و بصیرت دهی می کردند. انصاری با بیان اینکه اربعین حسینی بیعت با امام حسین (ع) است، گفت: حسین بن (ع) جان و خون خود را در راه خدا داد که بندگان را از جهل، ظلم و گمراهی برهاند. وی افزود: کسی که برای دین خدا و فریضه امر به معروف و نهی از منکر به پا خاسته بود و طرف دیگر جبهه کفر کسانی بودند که زندگی، آنها را به خود مشغول و دنیای مادی و هوای نفس آنها را از خود بیخود کرده بود. انصاری اظهار داشت: ملت های ایران و عراق از جمعیت عظیم کشورهای مسلمان در شلمچه، مهران، چذابه و مرز خسروی استقبال کردند. وی افزود: این باور عالم تشیع است که اربعین آغاز رسالت است و این علم به دست صاحب الزمان خواهد رسید. انصاری اظهار داشت: دشمنان، مردم عراق را قبل از همایش اربعین اغفال می کردند که همایش اربعین شکل نگیرد اما کشورهای مسلمان به ویژه ایران و عراق می گویند که اربعین باید شکل بگیرد.
 هشت سال دفاع  مقدس استمرار واقعه عاشورا بود

یاسوج- جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت سال دفاع مقدس استمرار واقعه عاشورا بود.

به گزارش خبرنگار مهر، جهانگیر انصاری ظهر یکشنبه در یادواره دو شهید گمنام مارگون افزود: در هشت سال دفاع مقدس ما انسانهای بزرگی را تقدیم این نظام کردیم.

وی بیان داشت: در واقعه کربلا و روز عاشورا از ما اسیر گرفتند، در هشت سال دفاع مقدس نیز از ما اسیر گرفتند و اسرای ما همانند اسرای کربلا روشنگری و بصیرت دهی می کردند.

انصاری با بیان اینکه اربعین حسینی بیعت با امام حسین (ع) است، گفت: حسین بن (ع) جان و خون خود را در راه خدا داد که بندگان را از جهل، ظلم  و گمراهی برهاند.

وی افزود: کسی که برای دین خدا و فریضه امر به معروف و نهی از منکر به پا خاسته بود و طرف دیگر جبهه کفر کسانی بودند که زندگی، آنها را به خود مشغول و دنیای مادی و هوای نفس آنها را از خود بیخود کرده بود.

انصاری اظهار داشت: ملت های ایران و عراق از جمعیت عظیم کشورهای مسلمان در شلمچه، مهران، چذابه و مرز خسروی استقبال کردند.

وی افزود: این باور عالم  تشیع است که اربعین  آغاز رسالت است  و این علم به دست صاحب الزمان خواهد رسید.

انصاری اظهار داشت: دشمنان، مردم عراق را قبل از همایش اربعین اغفال می کردند که همایش اربعین شکل نگیرد اما کشورهای مسلمان به ویژه ایران و عراق می گویند که اربعین باید شکل بگیرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما