کدخبر : 172591
شنبه 19 اکتبر 2019 - 12:46
فاقددیدگاه
پرینت

حماسه ایثار و عشق جاماندگان اربعین به امام حسین(ع) در شیراز

حماسه ایثار و عشق جاماندگان اربعین به امام حسین(ع) در شیراز شیراز _ اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین به حماسه ایثار و عشق به سید و سالار شهیدان تبدیل شد. به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با حضور عاشقان امام حسین(ع) در کربلای معلی، جاماندگان این حرکت بزرگ از صبح امروز در اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و ۷۶ نقطه استان فارس حضور یافتند. طی هماهنگی های انجام شده ۴ مسیر برای حرکت زائرین و عزاداران حسینی در نظر گرفته شده بود که هیات عزاداری از شهرستانهای مختلف و راهپیمایان بتوانند از این مسیرهای مشخص شده خود را به حرم مطهر برسانند. در این ۴ مسیر نیز موکب هایی از ساعت اولیه صبح امروز فعال شدند که مشغول خدمات رسانی به زائرین هستند. پذیرایی از راهپیمایان و عزاداران، ارائه برنامه های مذهبی و فرهنگی، پاسخ به سوالات دینی و... از جمله برنامه هایی است که توسط این موکب ها به عزاداران ارائه می شود. مراسم عزادارای تا هنگام نماز ظهر و عصر به طور هماهنگ در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار می شود.
حماسه ایثار و عشق جاماندگان اربعین به امام حسین(ع) در شیراز

شیراز _ اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین به حماسه ایثار و عشق به سید و سالار شهیدان تبدیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با حضور عاشقان امام حسین(ع) در کربلای معلی، جاماندگان این حرکت بزرگ از صبح امروز در اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و ۷۶ نقطه استان فارس حضور یافتند.

طی هماهنگی های انجام شده ۴ مسیر برای حرکت زائرین و عزاداران حسینی در نظر گرفته شده بود که هیات عزاداری از شهرستانهای مختلف و راهپیمایان بتوانند از این مسیرهای مشخص شده خود را به حرم مطهر برسانند.

در این ۴ مسیر نیز موکب هایی از ساعت اولیه صبح امروز فعال شدند که مشغول خدمات رسانی به زائرین هستند.

پذیرایی از راهپیمایان و عزاداران، ارائه برنامه های مذهبی و فرهنگی، پاسخ به سوالات دینی و… از جمله برنامه هایی است که توسط این موکب ها به عزاداران ارائه می شود.

مراسم عزادارای تا هنگام نماز ظهر و عصر به طور هماهنگ در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار می شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما