کدخبر : 172541
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

درخشش فیلم کوتاه « یک دست صدا ندارد »در جشنواره ملی فیلم ایثار

یاسوج- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از درخشش فیلم کوتاه « یک دست صدا ندارد »در جشنواره ملی فیلم ایثار خبر داد.
درخشش فیلم کوتاه « یک دست صدا ندارد »در جشنواره ملی فیلم ایثار

به گزارش خبرنگار مهر، شریف اسلامی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: فیلم کوتاه «یک دست صدا دارد» از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد در سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه ایثار تندیس بهترین تصویر برداری را کسب کرد.

اسلامی  با بیان اینکه برترین‌های سومین دوره جایزه ملی فیلم ایثار دوشنبه شب در تالار ایوان شمس تهران معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند، اظهار کرد: این فیلم به کارگردانی سعید کریمی فیلم ساز هم استانی به مدت ۱۲۰ ثانیه در سال ۹۷ در واحد هنر های تصویری حوزه هنری تولید شده و تاکنون درجشنواره های مختلف موفق به کسب [جایزه شده است.

اسلامی گفت: موضوع این فیلم درباره زنی است که با ایثار خود، دو دختر خردسالش را خوشحال می کند و بلخند را بر لبان آنان می نشاند.

اسلامی افزود: نویسنده و کارگردان این فیلم کوتاه سعید کریمی است و دستیار کارگردان جلال مهدوی، بازیگران فاطمه قیصری، ماهور و ماهک شاکری، تصویر بردار داود کرم پور، صدابردار پژمان امیرنژاد، منشی صحنه الهام یزدان شناس، عکاس فاطمه اعتباری، طراح صحنه و لباس فاطمه قیصری، مدیر تولید داود کرم پور، تدوین و صدا گذاری سعید کریمی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، فراخوان سومین جشنواره ملی فیلم ایثار در خرداد ماه منتشر شده بود و شرکت کنندگان جشنواره تا پایان شهریور فرصت داشتند که آثار خود را در قالب فیلمنامه و فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای و با موضوع ایثار اجتماعی به دبیرخانه این جشنواره ملی ارسال کنند.

این جشنواره با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، انجمن سینمای جوان ایران، شبکه یک سیما، شبکه مستند، آی فیلم و معاونت فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد.

در این دوره در مجموع ۲۸۴ اثر در بخش فیلم و ۴۹۰ اثر در بخش فیلمنامه به دبیرخانه این جشنواره رسیده بود که ۱۰۵ اثر در بخش فیلم و ۱۱۱ اثر در بخش فیلمنامه انتخاب شده و در مرحله نهایی ۸ فیلم و ۴ فیلمنامه برگزیده شدند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما