کدخبر : 172404
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

رشد ۱۴۰ درصدی زائران بوشهری اربعین/ثبت نام ۸۳ هزار نفر در سامانه سماح

مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: تا کنون تعداد 83 هزار و 765 نفر از مردم استان در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که این آمار نسبت به سال گذشته رشد 140 درصدی داشته است.


رشد 140 درصدی زائران بوشهری اربعین/ثبت نام 83 هزار نفر در سامانه سماح

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالرسول رنجبر صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان از استان بوشهر در سامانه سماح برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی اظهار داشت: تاکنون تعداد ۸۳ هزار و ۷۶۵ نفر از مردم استان در این سامانه ثبت نام کرده‌اند و این آمار در حال افزایش است.

مدیر حج و زیارت استان بوشهر با بیان اینکه آمار ثبت نام کنندگان استان بوشهر در سامانه سماح نسبت به سال گذشته رشد ۱۴۰ درصدی داشته است افزود: سال گذشته ۳۷ هزار و ۵۵۵ نفر از این استان در سامانه سماح و جهت حضور در اربعین حسینی ثبت نام کرده بودند که همانطور که گفته شد آمار امسال رشد ۱۴۰ درصدی داشته است که این یک رکورد محسوب می‌شود.

وی تعداد ثبت نام کنندگان مردم در سطح کشور را ۳ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۳۷ نفر عنوان کرد و گفت: عشق و ارادات مردم در جای جای این میهن و همینطور در عالم روز به روز به اهل بیت(ع) و به ویژه امام حسین(ع) بیشتر می‌شود و اربعین حسینی نمونه‌ای بزرگ از این اشتیاق است.

رنجبر تصریح کرد: مرز خروجی زائران استان بوشهر برای اعزام به کربلا مرز شلمچه است و تا ۴۸ ساعت قبل از اربعین امکان ثبت‌نام در این سامانه امکان‌پذیر است ولی افراد برای شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی ثبت‌نام را به‌روزهای پایانی موکول نکنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما