کدخبر : 172310
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

۳۴ مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس زائرین اربعین در شیراز بستری شدند

شیراز _ ۳۴ مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس زائرین اربعین حسینی در بیمارستان های شیراز تحت درمان قرار گرفتند.به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سرپرست معاونت درمان دانشگاه در حاشیه عیادت از مصدومان حادثه زائرین اربعین گفت: در پی واژگونی اتوبوس حامل جمعی از زائران اربعین حسینی که از شهرستان داراب عازم کربلا بوده و در کشور عراق دچار سانحه شده بودند، مصدومان این حادثه از طریق پرواز، از آبادان به فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز منتقل شدند.
۳۴ مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس زائرین اربعین در شیراز بستری شدند

دکتر علی اکبری افزود: ۳۴ مصدوم این حادثه با ۳۰ دستگاه آمبولانس ۱۱۵ فارس، همچنین آمبولانس های نظامی، انتظامی و خصوصی، به بیمارستان های شهید رجایی، شهید دکتر چمران، نمازی، مسلمین و شهید بهشتی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه دچار آسیب دیدگی از ناحیه دست، پا، گردن، سر و قفسه سینه شده اند، افزود: ۲۲ مصدوم در بیمارستان شهید رجایی، یک مصدوم در بیمارستان شهید دکتر چمران، یک مصدوم در بیمارستان نمازی، یک مصدوم در بیمارستان شهید بهشتی و ۹ مصدوم در بیمارستان مسلمین بستری شدند.

دکتر اکبری ادامه داد: تاکنون یکی از مصدومان بیمارستان شهید رجایی، همچنین مصدوم اعزامی به بیمارستان نمازی، ترخیص شده اند.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه با اشاره به ارائه خدمات اولیه درمانی شامل ویزیت، معاینه، رادیولوژی، سونوگرافی و سی تی اسکن به مصدومان در بیمارستان ها گفت: بیشتر مصدومان از وضعیت بالینی مناسبی برخوردار هستند و روند ارایه خدمات درمانی در حال انجام است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما