کدخبر : 172236
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت

۶۰۵ واحد مسکن مهر آماده افتتاح است

بندرعباس - مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از اتمام ۶۰۵ واحد مسکن مهر در سطح استان هرمزگان خبر داد.
۶۰۵ واحد مسکن مهر آماده افتتاح است

به گزارش خبرگزاری مهر، آرش رضایی در خصوص وضعیت افتتاح پروژه های مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر بیان کرد: از مجموع ۳۷ هزار و ۴۸۸ واحد مورد قرارداد با اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان تعداد ۳۱ هزارو ۶۳۷ واحد تا کنون مورد افتتاح قرار گرفته است و تعداد ۶۰۵ واحد نیز آماده افتتاح می باشد و ۵ هزار و ۲۴۶ واحد باقی می ماند که سعی داریم تا پایان دوره دولت دوازدهم پروژه را تکمیل و به ثمر برسانیم.

آرش رضایی با اشاره به برگزاری نشستی با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: در جلسه ای که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، ایشان بر فروش اقساطی واحد ها توسط بانک های عامل تاکید کردند و بر این موضوع نیز تاکید داشتند که لازم است با افزایش همکاری‌های متقابل، پرونده مسکن مهر در اسرع وقت بسته و همه واحدها تعیین تکلیف شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه های ذیربط مسکن مهر هرچه سریعتر نسبت به تکمیل زیرساختها و تحویل آنها به متقاضیان اقدام کنند.

شایان ذکر است در جلسه فوق، هرکدام از ادارات مختلف به ارایه گزارشی از عملکرد خود در حوزه مسکن مهر پرداختند و وضعیت اجرایی پروژه مذکور را بررسی کردند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما