کدخبر : 172079
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

فارس میزبان ۲ قطار گردشگری می‌شود

سرپرست اداره کل راه آهن فارس گفت: 2 قطار گردشگری از مرز سرخس وارد کشور شده و تا چند روز دیگر وارد استان فارس می‌شوند.


فارس میزبان 2 قطار گردشگری می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، مهرداد انصاری بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش برای توسعه گردشگری ریلی گفت: با هدف توسعه گردشگری ریلی بین‌المللی، بیست و نهمین و سیمین قطار گردشگری با نام عقاب طلایی ۲۲ و ۲۴ مهرماه وارد استان فارس می‌شود.

سرپرست اداره کل راه آهن فارس ادامه داد: گردشگران این قطارهای گردشگری ۶۰ نفر هستند که از کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا، فرانسه، مجارستان، لهستان، نیوزیلند، چین و روسیه به استان وارد می‌شوند.

انصاری اضافه کرد: ۴۶ خدمه از کشورهای روسیه، مجارستان و ترکمنستان  با این گردشگران همراه هستند و بیست و نهمین قطار گردشگری ۱۷ مهر از سرخس وارد کشور شده و ۲۲ مهرماه نیز به ایستگاه سعادت شهر در استان فارس خواهد رسید.

انصاری با ذکر نام این تور گردشگری گفت: افزود: تور راه ابریشم در بیست و نهمین قطار گردشگری شامل ۲۰ نفر است که در قالب یک سفر ۷ روزه از یزد، کرمان، مشهد، اصفهان و نهایتا شیراز بازدید می‌کنند.

وی افزود: قطار گردشگری ۳۰ نیز با ۴۰ گردشگر و ۴۶ خدمه روز سه شنبه مورخ ۲۳ مهرماه سوار بر قطار از تهران به مقصد استان فارس به عنوان اولین مقصد گردشگری خود حرکت می‌کنند و در ساعت ۸:۵۵ روز چهارشنبه مورخ ۲۴ مهرماه وارد استان فارس می‌شود.

انصاری خطوط ریلی را فرصت خوبی برای توسعه گردشگری استان دانست و اظهار کرد: با توسعه خطوط ریلی فرصت مطلوبی برای ورود گردشگران به استان فارس و بازدید از جاذبه‌های مختلف گردشگری استان فراهم می‌شود و گردشگران سفر ایمن و دلچسبی را تجربه می‌کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما