کدخبر : 172075
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

خانواده ها باید نقش راهبردی در آموزش و پرورش ایفا کنند

کیش - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری الکترونیکی انتخابات دانش آموزی در 50 درصد مدارس شهر بندرعباس در ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد.
خانواده ها باید نقش راهبردی در آموزش و پرورش ایفا کنند

به گزارش خبرنگار مهر،  موسی دادی زاده سرخائی عصر سه شنبه در ستاد برنامه ریزی، پشتیبانی و نظارت برفعالیت های شورای دانش آموزی استان هرمزگان گفت: انتخابات شورای دانش آموزی مدارس در مسیر پرورش مسئولین نسل آینده و همچنین آموزش مشارکت پذیری دانش آموزان در تصمیمات مهم اجتماعی خواهد بود که نتایج این تصمیم می تواند آینده خود و دیگران را تحت تأثیر قرار دهد.

وی افزود: در سال جاری با جهار درصد رشد در تعداد مدارس، انتخابات همزمان در اول آبان ماه در سه هزار و ۴۰ مدرسه سراسر استان برگزار خواهد شد.

دادی زاده ادامه داد: مطابق بخشنامه ارسالی وزارت، بصورت پایلوت در استان هرمزگان، انتخابات شورای دانش آموزی حداقل در ۵۰ درصد مدارس شهرستان بندرعباس بصورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان بر اجرای مطلوب و اهمیت شمردن این انتخابات توسط مناطق مختلف اموزش و پرورش تأکید کرد و خاطر نشان ساخت: بازرسانی از اداره کل به مناطق استان برای بازدید از چگونگی اجرای انتخابات دانش آموزی استان اعزام خواهند شد

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما