کدخبر : 172046
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

مرز خسروی مشکلات زیرساختی ندارد/ تردد عادی زائران اربعین

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کرمانشاه، بابیان اینکه مشکلات زیرساختی در مرز خسروی وجود ندارد، گفت: تردد زائران اربعین از این مرز به‌صورت عادی برقرار است.
مرز خسروی مشکلات زیرساختی ندارد/ تردد عادی زائران اربعین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو اربعین، سرهنگ محمدرضا آمویی بابیان اینکه از سال ۹۲ به دلیل اتفاقاتی که در کشور عراق افتاد قدیمی‌ترین مرز ایران با عراق یعنی مرز خسروی بسته شد، تأکید کرد: تا امسال تردد زوار اربعین از این مرز صورت نمی‌گرفت.

وی بابیان اینکه هرچند ترددهای مسافران همسایه از کشور عراق به خاک ایران از مرز خسروی صورت می‌گرفت اما اعزام زائر ایرانی از این مرز صورت نمی‌گرفت، افزود: امسال با تلاش‌هایی که توسط ستاد اربعین صورت گرفته این مرز مجدداً بازگشایی‌شده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: امسال از ابتدای ماه صفر پس از یک وقفه چهارروزه، از روز دوشنبه خوشبختانه مرز خسروی دوباره بازگشایی‌شده است، تأکید کرد: تردد زوار اربعین از روز دوشنبه به‌طور رسمی آغاز و تا ساعت ۱۶ ادامه داشت.

آمویی بابیان اینکه هر چه به اربعین نزدیک می‌شویم تردد از مرز خسروی نیز افزایش می‌یابد، تاکید کرد: تعداد خروجی‌های مرز خسروی بنا به تعداد زائران قابل تغییر و افزایش است تا بتوانیم به زائران خدمات بهتری بدهیم.

وی با بیان اینکه به دلیل وجود ساختار، امکانات و زیر ساخت‌ها، مرز خسروی از امکانات خوبی برخوردار است، گفت: همکاران ما در حوزه انتظامی در تمام دستگاه‌های مختلف اعم از پلیس راهور، انتظامی، گذرنامه و … مشغول خدمت به زائران هستند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما