کدخبر : 172025
سه شنبه 16 مهر 1398 - 22:45
فاقددیدگاه
پرینت

ضرورت شفاف‌سازی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در مورد هرگونه استخدام‌ جدید

بعد از موضوع گازرسانی به دو بخش چاروسا و دیشموک و شادی مردم؛ اکنون موضوع استخدام اداره گاز جهت نمایندگی خود در دو منطقه و جاورده و قلعه‌دختر در میان است.

حدود چند سالی می‌شود که خبرهایی مبنی بر استخدام فله‌ای و بدون ضابطه در سطح استان و کشور دست به دست می‌شود و پرونده هایی در این زمینه در دادگستری‌ها تشکیل شده است.

این استخدام‌ها که در نهادها و ادارات مختلف در سطح استان ادامه داشت بسیاری از ادارات گریبان گیر این مشکل شدند اما مثل اینکه این موضوع ادامه‌دار بوده و تمامی ندارد و نتیجه این نوع استخدام‌ها بی‌اعتمادی مردم است.

به گزارش فارس، بعد از موضوع گازرسانی به دو بخش چاروسا و دیشموک و شادی مردم؛ اکنون موضوع استخدام اداره گاز جهت نمایندگی خود در دو منطقه و جاورده و قلعه‌دختر در میان است.

این روزها چه در فضای مجازی و چه در سطح شهرها و ادارات چاروسا و دیشموک خبرهایی مبنی بر اسختدام افرادی در شرکت گاز به گوش می‌رسد که طبق شنیده‌ها مشمولین این استخدام در حال تشکیل پرونده هستند که مردم یقینا استخدام بدون ضابطه و بدون هرگونه اطلاعیه و عدم اطلاع‌رسانی را نخواهند پذیرفت.

استخدامی که باید مراحل قانونی خود را طی کند و طی فرآیندی از قبل به مردم اطلاع داده شود سپس اطلاعیه‌ها صادر و در آزمونی همراه با شرایط افراد و رشته و مدرک و جنسیت شرکت کنند و نباید به جای این شرایط، شرط آوردن نامه از تهران را ملاک قرار داده و نگرانی و ناامیدی مردم را باعث شود.

 مسوولان و دستگاه‌های نظارتی به هوش باشند که نباید جوانی که تحصیلات لازم و استعداد کافی داشته به فراموشی سپرده شود و آن که نامه از تهران آورده جایگزین شود.

لذا همانطور که این نوع استخدام‌ها در گذشته سبب نارضایتی و نگرانی مردم و عواقب نگران کننده به همراه داشته امید است مدیرعامل شرکت گاز استان در صورت چنین احتمالی جلوی آن را بگیرد و نگذارد سیاسیون به بهای موفقیت در انتخابات دخالت کرده و حق افرادی را ضایع کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما