کدخبر : 171969
دوشنبه 15 مهر 1398 - 21:40
فاقددیدگاه
پرینت

پمپ گاز سی‌سخت همچنان در کما/وقتی شهرداری حتی پول استانداردسازی ندارد

مسؤولان می‌گویند در شرایط کنونی که شهرداری سی‌سخت در بدترین شرایط به سر می‌برد قادر نیستیم که حتی هزینه مربوط به استاندارد سازی را پرداخت کنیم.

علت تعطیلی چندین ماهه پمپ سی ان جی سی‌سخت یکی از موضوعاتی است که همه روزه در محافل مردمی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

در همین خصوص رئیس شرکت گاز شهرستان دنا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان دنا گفت: علت تعطیلی مرکز سی‌.ان‌.جی سی‌سخت فقط بدهی نبوده و بحث اصلی آن به اشکالات استانداردسازی و اداره استاندارد برمی‌گردد که موجب تعطیلی سی‌ان‌جی این شهر شده است.

موسوی در ارتباط با اصل بدهی شهرداری به شرکت گاز عنوان کرد: بدهی یک میلیارد و ۲۳۷ میلیون تومانی شهرداری مربوط به ۱۳۷ دوره است که روی هم انباشته شده و باعث شده شهرداری از پرداخت آن عاجز بماند.

به گزارش فارس؛ علت را از زبان مظفری سرپرست شهرداری جویا شدیم که وی در پاسخ گفت: پمپ سی‌ان‌جی سی‌سخت از ابتدا تاکنون برای شهرداری سودآور که نبود هیچ، بلکه به ضرر شهرداری هم بوده است چرا که ۳ نیروی کاری در آنجا مشغول به کار هستند و اگر بخواهیم هزینه‌های آب و برق و خرابی قطعات که سرسام‌آور است را حساب کنیم ضرر بسیار زیادی برای مجموعه شهرداری دارد.

مظفری عنوان کرد: مکاتبه‌ای با فرمانداری، شرکت گاز و شرکت نفت در خصوص تعیین تکلیف این مرکز سی ان جی انجام شده که متاسفانه هیچ جوابی دریافت نکرده و بلاتکلیف مانده‌ایم. 

سید حاتم موسوی مسوول امور مالی شهرداری هم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سی‌سخت عنوان کرد: بدهی مربوط به سی‌ان‌جی به دلیل مشکلات عدیده شهرداری و در نظر گرفتن اولویت‌ها، بخشی از آن جهت پرداخت حقوق پرسنل شهرداری، بخشی دیگر برای بیمه و بخش بسیار زیادی از آن هم برای سایر امور شهر هزینه شده است.

در همین خصوص از وی در ارتباط با راه‌اندازی مجدد سی‌ان‌جی پرسیدیم که در پاسخ گفت: در شرایط کنونی که شهرداری در بدترین شرایط به سر می‌برد و کارکنان شهرداری در اعتصاب هستند قادر نیستیم که حتی هزینه مربوط به استاندارد سازی را پرداخت کنیم.

به گزارش فارس؛ سوالی که در این بین باقی می‌ماند این است که گناه مردم شهر سی‌سخت و این همه گردشگر چیست که نمی‌توانند در این وضعیت نه چندان مطلوب اقتصادی از نعمت گاز برای تردد خودروهای خود بهره مند شوند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما