کدخبر : 171965
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

تاکید استاندار فارس بر لزوم توجه رسانه‌ها به ترویج مصرف کالای ایرانی

استاندار فارس گفت: ضرورت دارد رسانه ها ترویج مصرف کالای ایرانی و توجه به شعار سال در زمینه رونق تولید را مورد توجه قرار دهند.

عنایت الله رحیمی دوشنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شیراز افزود: مدیران اقتصادی استان هم از طریق رسانه‌ها به تبیین مزایای مصرف کالای ایرانی و مضرات مصرف کالای قاچاق بپردازند.
او ادامه داد: حضور روحانیون، استادان دانشگاه و سایر گروه‌هایی که دارای پایگاه اجتماعی هستند هم برای تبیین اهمیت مصرف کالای ایرانی و اقناع مردم در این زمینه بسیار موثر است.
به گزارش ایرناوی، بر اهمیت نظارت سازمان جهادکشاورزی استان فارس بر مصرف سوخت در چاه‌های کشاورزی به ویژه چاه‌های غیرمجاز هم تاکید کرد و گفت: آن دسته از چاه‌هایی که در اثر خشکسالی غیرفعال شده‌اند باید از چرخه دریافت سوخت خارج شوند و مصرف سوخت بخش ماشین آلات و مرغداری‌ها نیز با نظارت دقیق سازمان جهادکشاورزی همراه باشد.
استاندار فارس افزود: لازم است برای مدیریت سوخت در بخش کشاورزی به سمت سیستم یکپارچه حرکت کنیم و با توجه به اوج گرفتن مصرف سوخت در برخی فصول سال برنامه‌ریزی علمی برای کنترل این موضوع در دستور کار قرار گیرد.
رحیمی، سوء استفاده از اطلاعات مسافران و زائران برای رجیستری تلفن همراه مسافر را نیازمند توجه دستگاه‌های  مسئول مانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی دانست و گفت: این موضوع و تبعات آن باید به مردم و مسافران اطلاع رسانی شود تا از بروز مشکل و تشکیل پرونده‌های قضایی در استان جلوگیری به عمل آید.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما