کدخبر : 171917
دوشنبه 15 مهر 1398 - 13:43
فاقددیدگاه
پرینت

شورای شهر درباره کتیبه دارالسلام از شهردار توضیح می خواهد

شورای شهر درباره کتیبه دارالسلام از شهردار توضیح می خواهد شیراز- رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در رابطه گم شدن کتیبه تاریخی، دارالسلام گفت: شورا از سازمان آرامستان ها و شهردار توضیح و گزارش های لازم را می خواهد. به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرزاق موسوی پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران جمع خبرنگاران گفت: متولی قبرستان دارالسلم شهرداری است اما از لحاظ باستان شناسی متولی کتیبه های قدیمی سازمان میراث فرهنگی محسوب می شود. وی با حجم گیرهای اداری در نظام اداری از سطح ملی تا استانی وجود دارد که نهایت ندارد، تاکید کرد: قراردادهای شهرداری یک طرفه است و طرف های شهرداری بخش خصوصی هستند. رئیس شورای شهر شیراز عنوان کرد: در طول یک سال ۱۸ تخلف از مدیران شهرداری شکل گرفته، نشان می دهد که نظارت مشکل دارد اما مطمئن باشید این موضوع را پیگیری و جواب آن را به زودی اعلام خواهیم کرد. وی با اشاره به اینکه میزان تغییر کاربری باغ ها با اختلاف فاحش شکل گرفته است، اضافه کرد: یکی از مشکلات شورا و شهرداری همین تغییر کاربری هاست.
شورای شهر درباره کتیبه دارالسلام از شهردار توضیح می خواهد

شیراز- رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در رابطه گم شدن کتیبه تاریخی، دارالسلام گفت: شورا از سازمان آرامستان ها و شهردار توضیح و گزارش های لازم را می خواهد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرزاق موسوی  پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران جمع خبرنگاران گفت: متولی قبرستان دارالسلم شهرداری است اما از لحاظ باستان شناسی متولی کتیبه های قدیمی سازمان میراث فرهنگی محسوب می شود.

 وی با حجم گیرهای اداری در نظام اداری از سطح ملی تا استانی وجود دارد که نهایت ندارد، تاکید کرد: قراردادهای شهرداری یک طرفه است و طرف های شهرداری بخش خصوصی هستند.

رئیس شورای شهر شیراز  عنوان کرد: در طول یک سال ۱۸ تخلف از مدیران شهرداری شکل گرفته، نشان می دهد که نظارت مشکل دارد اما مطمئن باشید این موضوع را پیگیری و جواب آن را به زودی اعلام خواهیم کرد.

 وی با اشاره به اینکه میزان تغییر کاربری باغ ها با اختلاف فاحش شکل گرفته است، اضافه کرد: یکی از مشکلات شورا و شهرداری همین تغییر کاربری هاست.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما