کدخبر : 171900
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان/تحویل ۲۰۰۰ جلدسند

افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان/تحویل ۲۰۰۰ جلدسند گرگان- معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان از افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی خسارت دیده از سیل گلستان با حضور رئیس بنیاد مسکن خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، داوود خسروی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: به مناسبت هفته روستا روز چهارشنبه با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور، ۱۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی تعمیری با اعتباری بالغ بر ۱۷۸ میلیارد تومان در مناطق سیل‌زده استان گلستان به بهره برداری می رسد. وی با بیان اینکه همچنین ۵۰۰ واحد احداثی در این مناطق آماده افتتاح است، هزینه ساخت این واحدها را ۴۱ میلیارد تومان اعلام کرد. خسروی گفت: افتتاح هزار واحدمسکونی روستایی در قالب طرح بهسازی و بازسازی واحدهای مسکونی غیرمقاوم در استان هم از دیگر پروژه‌هایی است که با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان آماده شده است. خسروی گفت: همچنین به مناسبت روز روستا از ۵۹ طرح هادی روستایی در استان با ۱۸ میلیارد تومان بهره‌برداری می‌شود که ۲۶ هزار و ۳۵۵ خانوار از آن برخوردار خواهند شد. وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار جلد سند مالکیت در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان صادر شده است، گفت: به مناسبت روز روستا دو هزار جلد سند مالکیت هم در روستاها تحویل مردم می‌شود.
افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان/تحویل ۲۰۰۰ جلدسند

گرگان- معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان از افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی خسارت دیده از سیل گلستان با حضور رئیس بنیاد مسکن خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوود خسروی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: به مناسبت هفته روستا روز چهارشنبه با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور، ۱۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی تعمیری با اعتباری بالغ بر ۱۷۸ میلیارد تومان در مناطق سیل‌زده استان گلستان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه همچنین ۵۰۰ واحد احداثی در این مناطق آماده افتتاح است، هزینه ساخت این واحدها را ۴۱ میلیارد تومان اعلام کرد.

خسروی گفت: افتتاح هزار واحدمسکونی روستایی در قالب طرح بهسازی و بازسازی واحدهای مسکونی غیرمقاوم در استان هم از دیگر پروژه‌هایی است که با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان آماده شده است.

خسروی گفت: همچنین به مناسبت روز روستا از ۵۹ طرح هادی روستایی در استان با ۱۸ میلیارد تومان بهره‌برداری می‌شود که ۲۶ هزار و ۳۵۵ خانوار از آن برخوردار خواهند شد.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار جلد سند مالکیت در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان صادر شده است، گفت: به مناسبت روز روستا دو هزار جلد سند مالکیت هم در روستاها تحویل مردم می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما