کدخبر : 171744
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

ناکامی پالایش نفت در رسیدن به فینال آسیا

تیم پالایش نفت آبادان از راهیابی به فینال مسابقات بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا ناکام ماند.

ناکامی پالایش نفت در رسیدن به فینال آسیا

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از اهواز، نماینده ایران در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در رسیدن به فینال ناکام ماند.

پالایش نفت آبادان در دیدار نیمه نهایی این رقابت‌ها به مصاف آلوارک ژاپن رفت که با وجود ارائه یک نمایش قابل قبول، بازی را با نتیجه ۸۰ بر ۷۳ به نماینده قدرتمند ژاپن واگذار کرد.

حامد حدادی با وجود شکست تیمش در این دیدار، با کسب ۲۶ امتیاز و انجام ۸ ریباند، تاثیر گذاری ۳۶ را به نام خود ثبت کرد و ارزشمندترین بازیکن این دیدار لقب گرفت.

این دیدار در کواتر اول ۱۶-۱۳ به سود نماینده ژاپن به پایان رسید و زمان دوم این دیدار با حساب ۲۲-۱۷ به سود حریف پالایش خاتمه یافت تا دو تیم نیمه نخست را با حساب ۳۸ بر ۳۰ به رختکن بروند.

نفتی‌ها نیمه دوم را پر قدرت آغاز کردند و موفق شدند و با یک دفاع مستحکم  دقت بیشتر در ضربات نهایی، بسیاری از امتیازات از دست رفته را  جبران کنند، اما ۲۱ امتیاز نفت باعث نشد تا ۱۹ امیتاز آلوارک کم رنگ جلوه دهد و زمان سوم بانتیجه ۵۷ بر ۵۱ به سود نماینده ژاپن به اتمام رسید.

کوارتر چهارم نیز حریف ژاپنی با یک آنالیز صحیح، نبض میدان را در دست گرفت و با افزایش روند امتیازگیری خود در وقت چهارم، نتیجه ۲۳ بر ۲۲ را در کوارتر پایانی ثبت کرد تا این دیدار با نتیجه ۸۰ بر ۷۳ خاتمه پیدا کند.

نماینده کشورمان در دیدار رده بندی به مصاف بازنده دیدار المحرق بحرین  الریاضی لبنان خواهد رفت که به احتمال فراوان، هم‌گروه این تیم در دور مقدماتی حریف دیدار رده‌بندی پالایش نفت خواهد بود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما