کدخبر : 171740
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

«پارس جنوبی» با جوان‌ترها به دنبال پیروزی/ تلاش «شاهین» برای جبران نتایج لیگ برتر

در مرحله یک شانزدهم رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشورمان، پارس جنوبی و شاهین شهرداری بوشهر به مصاف حریفان خود می‌روند.

«پارس جنوبی» با جوان‌ترها به دنبال پیروزی/ تلاش «شاهین» برای جبران نتایج لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، دیدارهای جام حذفی فوتبال کشورمان از امروز با دیدار مس کرمان و بادران تهران آغاز می‌شود و نمایندگان استان بوشهر، دوشنبه ۸ مهرماه به مصاف حریفان خود می‌روند.

پارس جنوبی در مرحله یک شانزدهم نهایی این رقابت‌ها در ورزشگاه تختی شهر جم میزبان ذوب آهن اصفهان است و شاهین شهرداری بوشهر نیز مهمان خوشه طلایی ساوه است.

پارس جنوبی با جوان‌ترها به دنبال پیروزی برابر ذوب آهن

شاگردان فراز کمالوند در رقابت‌های لیگ برتر عملکرد مطلوبی داشته‌اند و امیدوارند در برابر ذوب آهن با حمایت هواداران بتوانند پیروز شوند و به مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات صعود کنند. با اعلام سرمربی پارس جنوبی، این تیم در دیدار با ذوب آهن از ۸ بازیکن جوان و ذخیره خود استفاده می‌کند تا بازیکنان اصلی پارس جنوبی برای دیدار هفته ششم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی آماده باشند.

علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن اصفهان در سفر به جم خاطرات تلخی را دارد و به خصوص شکست دو بر صفر استقلال تهران برابر پارس جنوبی در شهر جم سبب شد تا منصوریان از سرمربیگری این تیم برکنار شود.

ذوب آهن اصفهان هم اکنون در رتبه ۱۳ جدول است و جمی‌ها در رتبه هشتم جدول قرار دارند. دیدار پارس جنوبی و ذوب آهن روز دوشنبه ۸ مهرماه از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه تختی شهر جم برگزار می‌شود.

تقابل شاهین با صدرنشین لیگ یک برای جبران نتایج لیگ برتر

شاهین شهرداری بوشهر دیگر نماینده فوتبال استان در رقابت‌های جام حذفی نیز به مصاف خوشه طلایی ساوه می‌رود. شاگردان ویسی که عملکرد خوبی در رقابت‌های لیگ برتر نداشته‌اند و با یک امتیاز قعرنشین لیگ هستند به دنبال این هستند تا در رقابت‌های جام حذفی، عملکرد ضعیف خود در لیگ برتر را جبران کنند.

شاهینی‌ها البته برای جبران نتایج ضعیف خود در جام حذفی به نظر می‌رسد کار دشواری خواهند داشت. تیم خوشه طلایی ساوه در حال حاضر تیم صدرنشین لیگ دسته یک فوتبال کشورمان است و یکی از خطرناک‌ترین خط حمله‌های لیگ آزادگان را نیز داراست و شاگردان ویسی کار راحتی برای حذف این تیم ندارند.

تقابل محسن عاشوری و عبدالله ویسی در این مسابقه بسیار جذاب می‌تواند باشد. ویسی در هفته گذشته انتقاد شدیدی نسبت به عملکرد بازیکنانش داشته و باید دید در این مسابقه با چه ترکیبی پا به میدان مسابقه می‌گذارد.

دیدار خوشه طلایی ساوه و شاهین شهرداری بوشهر روز دوشنبه ۸ مهرماه از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما