کدخبر : 171711
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

توجه نکردن به جلو خستگی و خواب آلودگی راننده علت واژگونی اتوبوس

توجه نکردن به جلو خستگی و خواب آلودگی راننده علت واژگونی اتوبوس بندرعباس - سرپرست پلیس راه هرمزگان به تشریح آخرین جزئیات حادثه واژگونی صبح امروز اتوبوس در استان هرمزگان پرداخت. به گزارش خبرگزاری مهر،سرهنگ نیک بخت در خصوص سانحه واژگونی اتوبوس امروز در استان هرمزگان افزود: علت حادثه واژگونی صبح امروز اتوبوس در استان هرمزگان توجه نکردن به جلو خستگی و خواب آلودگی راننده است. لازم به ذکر است، صبح امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی بندرعباس، گزارش حادثه واژگونی اتوبوس بعد از بوستان و به سمت بندرعباس در ساعت ۰۴:۵۰ امروز اطلاع داده شد که پس از اعلام، بلافاصله اکیپ عملیاتی آتش‌نشانان از ایستگاه‌های شماره ۱ و ۷ در کمترین زمان و با سرعت عمل به محل اعزام، حادثه را مدیریت کردند. ۱۷ نفر سرنشینان این اتوبوس مصدوم شدند که ۲ زن در بین آن‌ها مشاهده می‌شد توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
توجه نکردن به جلو خستگی و خواب آلودگی راننده علت واژگونی اتوبوس

طبه گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ،سرهنگ نیک بخت در خصوص سانحه واژگونی اتوبوس امروز در استان هرمزگان افزود: علت حادثه واژگونی صبح امروز اتوبوس در استان هرمزگان توجه نکردن به جلو خستگی و خواب آلودگی راننده است.

لازم به ذکر است، صبح امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی بندرعباس، گزارش حادثه واژگونی اتوبوس بعد از بوستان و به سمت بندرعباس در ساعت ۰۴:۵۰ امروز اطلاع داده شد که پس از اعلام، بلافاصله اکیپ عملیاتی آتش‌نشانان از ایستگاه‌های شماره  ۱ و ۷ در کمترین زمان و با سرعت عمل به  محل اعزام، حادثه را مدیریت کردند.

۱۷ نفر سرنشینان این اتوبوس مصدوم شدند که ۲ زن در بین آن‌ها مشاهده می‌شد توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما