کدخبر : 171635
پنجشنبه 4 مهر 1398 - 14:10
فاقددیدگاه
پرینت

واحدهای مسکونی ساخته سپاه تحویل مددجویان دشتی می‌شود

فرمانده سپاه امام رضا(ع) دشتی گفت: در این هفته واحدهای مسکونی ویژه مددجویان روستایی دشتی که بسیج سازندگی استان بوشهر ساخته است تحویل مددجویان شد.

واحدهای مسکونی ساخته سپاه تحویل مددجویان دشتی می‌شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان دشتی، سرهنگ علی غضنفری صبح امروز در همایش اسوه‌های ایثار دشتی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این هفته را یادآور رشادت‌ها و حماسه آفرینی جوانان انقلابی و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رسید و برای همیشه ماندگار است.

 فرمانده سپاه امام رضا(ع) دشتی با اشاره به برگزاری همایش اسوه‌های ایثار افزود: فراهم شدن فضای دوران دفاع مقدس و قرار گرفتن رزمندگان این دوران در کنار یکدیگر از اهداف برگزاری همایش اسوه‌های ایثار است.
وی با بیان اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس با همکاری همه رده‌های مقاومت برگزار شده است گفت: همکاری فرمانده‌هان بسیج، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها، فرماندار و امام جمعه مرکز دشتی در هفته دفاع مقدس ستودنی است.

سرهنگ غضنفری از تشکیل گردان بیت‌المقدس در دشتی خبر داد و بیان کرد: این گردان‌ها در بخش برادران و خواهران و پایگاه‌های بسیج نقشی بسیار بزرگ در آموزش و سازماندهی نیروهای بسیج و خدمات رسانی به جامعه هدف دارند.

وی از افتتاح پایگاه‌های مقاومت نجف اشرف و کوثر در مسجد امیرالمومنین(ع) شهر خورموج خبر داد و بیان کرد: پایگاه‌های مقاومت شهرستان دشتی در تمامی حوزه‌ها از پایگاه‌های موفق و پیشتار استان بوشهر هستند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) دشتی با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس گفت: در این هفته ضمن افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی، و برگزاری یادواره شهداء، گروه‌های جهادی به نقاط محروم و روستایی دشتی برای خدمات رسانی اعزام شدند.

سرهنگ غضنفری افزود:در این هفته یادواره شهدا در نقاط مختلف شهری و روستایی برگزار شد که ۲ یادواره دیگر در این هفته برگزار می‌شود.

وی افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی در نقاط روستایی دشتی را مورد اشاره قرار داد و افزود: در این هفته واحدهای مسکونی ویژه مددجویان روستایی دشتی که بسیج سازندگی استان بوشهر ساخته است تحویل مددجویان شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما