کدخبر : 17157
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت
مهجوری:

تیم والیبال آلومینیوم به دلیل عدم حمایت مسئولان نابود شد

سرپرست تیم والیبال آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: بازیکنان ما بدون دریافت مطالباتشان تا آخرین لحظه جنگیدند؛ ولی این تیم که برند استان بود، به دلیل عدم حمایت مسئولان از بین رفت.
تیم والیبال آلومینیوم به دلیل عدم حمایت مسئولان نابود شد
 به گزارش جنوب پرس, علی‌اکبر مهجوری درباره دلایل سقوط این تیم از لیگ برتر به لیگ دسته یک، اظهار داشت: علت اصلی این اتفاق به هم ریختن وضع کارخانه و بلاتکلیفی آن بین دولتی یا خصوصی شدن بود. تیم قبل از شروع فصل به خوبی بسته شد و متاسفانه بعد از آن، بحث خصوصی شدن این کارخانه به میان آمد و مشکلات آغاز شد.

وی ادامه داد: ما در ابتدای فصل درباره وضعیت نامشخص این باشگاه و تفاوت شرایط در لیگ سال ۹۴ نسبت به سالیان گذشته با بازیکنان صحبت داشتیم. اما باشگاه نتوانست به هیچ وجه شرایط مطلوبی را فراهم کند؛ به طوری‌که در حالی که لیگ والیبال رو به اتمام است و بازیکنان این تیم تنها ۱۰ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند.

وی افزود: این تیم برند استان بود. بازیکنان تیم والیبال آلومینیوم با وجود اینکه مطالباتشان را دریافت نکردند، باغیرت و تا آخرین لحظه جنگیدند تا در لیگ برتر بمانند اما به دلیل عدم حمایت مدیران و مسئولان استان و شرکت آلومینیوم، این تیم ماندگار نشد.

مهجوری در خصوص حضور تیم والیبال آلومینیوم در لیگ سال آینده، گفت: صحبت درباره این مسئله برعهده مدیران کارخانه و مسئولان ورزش آلومینیوم است. آنها هستند که تصمیم نهایی را می‌گیرند.

منبع: فارس

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما