کدخبر : 171563
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

مدیرکل دادگستری بوشهر: برخورد با یقه‌سفیدها با جدیت دنبال می‌شود

مدیر کل دادگستری استان بوشهر گفت: برخورد با یقه سفیدهایی که تلاش می‌کنند با سوء استفاده از موقعیت اجتماعی و جایگاه حقوقی خود مشکلاتی را بوجود آورند و یا دخالت‌های غیرقانونی داشته باشند با جدیت دنبال خواهد شد.

مدیرکل دادگستری بوشهر: برخورد با یقه‌سفیدها با جدیت دنبال می‌شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان کنگان، علی جمادی عصر امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان کنگان، با بیان اینکه اجرای احکام با دقت لازم و رسیدگی و اجرای سریع در دست اجراست، اظهار داشت: برخلاف گذشته که بیشترین پرونده و اطاله دادرسی در استان بوشهر مربوط به شعبه بازپرسی کنگان بوده، اکنون کمترین پرونده و زمان دادرسی متعلق به این شهرستان است.

مدیرکل دادگستری استان بوشهر با اعلام اینکه احضار مدیران و رسیدگی به اشخاص حقوقی طبق دستور و تاکید رئیس قوه قضائیه خواهد بود، افزود:  برخورد با یقه سفیدهایی که تلاش می‌کنند با سوء استفاده از موقعیت اجتماعی و جایگاه حقوقی خود مشکلاتی را بوجود آورند و یا دخالت‌های غیرقانونی داشته باشند با جدیت دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به شعار سال و نقش دستگاه قضا در تحقق منویات رهبری تاکید کرد: دستگاه قضایی از هر اقدام برای اشتغال، رونق و حمایت از تولید داخل که باعث قطع وابستگی به بیگانگان شود برابر قانون حمایت خواهد کرد.

به گزارش فارس، در این آیین از خدمات و تلاش‌های کیامرث شفیعی تجلیل و احمد ناصرزاده به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان کنگان معرفی شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما