کدخبر : 171550
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
فاقددیدگاه
پرینت

رفع مشکلات با درآمدهای نفتی شکل نمی گیرد/ مدیران هزینه ای هستیم

یاسوج- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بازآفرینی شهری کشور، گفت: رفع مشکلات تنها با تکیه بر درآمدهای نفتی شکل نمی گیرد.
رفع مشکلات با درآمدهای نفتی شکل نمی گیرد/ مدیران هزینه ای هستیم

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، محمد پژمان ظهر چهارشنبه در  نشست بازآفرینی شهری کهگلویه و بویراحمد، افزود: باید اقداماتی که محرک توسعه بوده با نگاه صحیح شکل گرفته و در تحولات نباید تنها به دنبال پول دولتی بود و بکارگیری ظرفیت بخش خصوصی نقش موثری در توسعه و ارتقای مناطق دارد.

وی ثروت آفرینی در شهرها را یک ضرورت دانست و گفت: باید تولید، اشتغال و درآمد زایی در شهرها با نگاه پایدار شکل بگیرد.

پژمان  با بیان اینکه اقتصاد نفتی همه را بد عادت کرده است، اظهار کرد: باید توسعه پایدار با تکیه بر احصای ظرفیت ها و بکارگیری آنها رقم بخورد.

پژمان تصریح کرد: برای برون رفت از مشکلات، تامین منابع بیشتر برای مناطق کمتر توسعه یافته مد نظر است. اما آیا این کافی است و پاسخگوی مشکلات خواهد بود؟.

پژمان افزود: ما مدیران، مدیر هزینه ایم و مدیر درآمد نیستیم و عادت کرده ایم که اعتباری برای ما بفرستند و هزینه کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه راه برون رفت از مشکلات تنها تزریق اعتبار نیست،  عنوان کرد: ظرفیت ها و توان باید پاسخگوی مشکلات بوده و خودباوری و تکیه بر ظرفیت ها، ایجاد تحولات بزرگی را شکل داده است.

وی با بیان اینکه باید تمام ظرفیت های قابل استفاده در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و بهره برداری شود، گفت: همچنین  باید همکاری های بین بخشی نیز رشد یابد.

پژمان یکی از پروژه های دولت را رفع موانع تولید و رونق کسب و کار دانست و بیان داشت: تعامل و همکاری دستگاه ها در رفع مشکلات واحد ها، تحولات بزرگی را رقم می زند.

معاون وزیر راه و شهر سازی تامین قیر و  ارائه تسهیلات در کهگیلویه و بویراحمد را از جمله اقدامات انجام شده دانست و بیان کرد: ظرفیت ها برای رفع مشکلات استان  بکار گرفته می شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما