کدخبر : 171466
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

افزایش ۴۰ درصدی حقوق کارگران تنظیف شهرداری بندرعباس

بندرعباس - مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس از افزایش ۴۰ درصدی حقوق کارگران تنظیف شهرداری بندرعباس خبر داد.
افزایش ۴۰ درصدی حقوق کارگران تنظیف شهرداری بندرعباس

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، احمد ملایی‌نسب در حاشیه حضور در جمع کارگران تنظیف شهرداری بندرعباس، در ارتباط با پرداخت حقوق این بخش از پرسنل، اظهار کرد: آخرین حقوق دریافتی کلیه کارگران بخش تنظیف مناطق سه‌گانه بر اساس آنالیز حقوق سال ۹۸ بوده است.

وی افزود: تا پیش‌ازاین نیز کارگران این بخش حقوق خود را به‌صورت علی‌الحساب دریافت کرده‌اند و مابه‌التفاوت حقوق این ماه‌ها، به‌زودی پرداخت می‌شود.

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری بندرعباس تصریح کرد: با توجه به فعالیت کارگران بخش تنظیف در قالب نیروهای شرکتی و پرداخت حقوق آن‌ها از طریق شرکت‌های پیمانکاری مذکور، ممکن است در موردی خاص پرداختی برخی افراد با انتقاد همراه باشد که دراین‌ارتباط نیز، شماره تلفن‌ ۱۳۷ و شماره پیامکی و فضای مجازی ۰۹۰۵۱۶۴۴۵۲۲ مدیریت بازرسی شهرداری بندرعباس پیگیری‌کننده حق‌وحقوق کارگران است.

وی بیان کرد: چنانچه هرکدام از شرکت‌های تأمین نیروی کارگری کوتاهی در پرداخت داشته باشند، با پیگیری از سوی کارگران نسبت به برخورد جدی اقدام می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما