کدخبر : 171143
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

بخشدار سیراف معارفه شد

در آیینی با حضور فرماندار کنگان بخشدار سیراف معارفه شد.

بخشدار سیراف معارفه شد

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان کنگان، فتح اله نوروزی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان که با محوریت تودیع و معارفه بخشدار سیراف برگزار شد، اظهار داشت: استواری نهضت عاشورا بر پایه حق و تعالیم ائمه است،امام حسین(ع) به عنوان بهترین رهبر مهد دل هاست و صبر و استقامت و فداکاری در عاشورا شکوفا شده است.

فرماندار کنگان افزود: در این شرایط موجود در خط مقدم مقابله با مشکلات است، مدیران باید سختی‌ها را تحمل کنند و با برنامه جهادی کار کنند، صرفه جویی در برنامه کاری مد نظر قرار دهیم، مدیر باید قابل دسترس باشد و با مردم ارتباط داشته باشن ، با روی خوش با ارباب رجوع برخورد کنند.

وی با بیان اینکه باید امید افزایی، اعتماد و نشاط اولویت برنامه ریزی مدیران قرار بگیرد به طرح‌های هفته دولت پرداخت و گفت:  ۱۹ میلیارد تومان آغاز عملیات اجرایی یا افتتاح در هفته دولت داشتیم.

نوروزی با بیان اینکه نگاه همدلی تعاملی و همراهی در توسعه بخش سیراف مورد توجه قرار بگیرد. گفت: نیروی انسانی با دانش و مهارت ریشه درخت توسعه و پیشرفت است، از خدمات آقای فخرایی به عنوان کارشناس سیاسی و امنیتی فرماندار کنگان انتظار دارم از ظرفیت‌ها بخوبی استفاده کنند.

گفتنی است در این آیین محمد فخرایی به عنوان بخشدار سیراف معارفه شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما