کدخبر : 171121
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

۱۳۰۰ تن کالا بین هیئت‌های مذهبی استان بوشهر توزیع می‌شود

بوشهر - سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: بیش از هزار و ۳۰۰ تن کالا بین هیئت‌های مذهبی استان بوشهر توزیع می‌شود.
۱۳۰۰ تن کالا بین هیئت‌های مذهبی استان بوشهر توزیع می‌شود

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، قاسم قائدی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با عرض تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت ابا عبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، اقلام اساسی سهمیه تنظیم بازار برای ماه محرم و صفر در هیئت‌های مذهبی و مساجد توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌ها موظف شده‌اند تا با همکاری ادارات تبلیغات اسلامی، کالاهای یادشده را بر اساس سهمیه مشخص شده و با قیمت مصوب بین مساجد و هیئت‌های مذهبی متقاضی توزیع کنند.

سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر بیان کرد: به دلیل عشق و ارادت مردم به امام حسین (ع) و طبخ و توزیع غذاهای نذری در ماه‌های محرم و صفر، تقاضا برای کالاهای ضروری افزایش می‌یابد و دولت برای پاسخگویی به این نیاز، هر ساله اقدامات گسترده‌ای انجام می‌دهد.

وی افزود: امسال نیز به منظور تأمین اقلام ضروری مورد نیاز هیئت‌های مذهبی استان، میزان ۴۳۱ تن برنج، ۲۱۶ تن شکر، ۷۲ تن مرغ منجمد، ۱۴۴ تن گوشت قرمز منجمد، ۴۳۱ تن روغن و هفت تن چای در نظر گرفته شده تا با قیمت مصوب و تنظیم بازاری در اختیار مساجد و هیئت‌های مذهبی قرار گیرد.

قائدی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های تأمین کننده کالاها انجام شده و فرآیند ذخیره سازی در انبارها و سردخانه‌های استان انجام شده و سهمیه و مباشرین شهرستانی نیز تعیین شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما