کدخبر : 171050
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز توزیع مواد غذایی با نرخ مصوب ویژه هیئت‌های مذهبی اهواز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز از آغاز توزیع مواد غذایی با نرخ مصوب ویژه هیئت‌های مذهبی خبر داد.

آغاز توزیع مواد غذایی با نرخ مصوب ویژه هیئت‌های مذهبی اهواز

حجت‌الاسلام محمد پشم‌فروش، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در اهواز اظهار کرد: امسال نیز به مانند سال‌های قبل، بحث توزیع ارزاق و مواد غذایی مورد نیاز جهت طبخ غذا در هیئت‌ها و مساجد در ایام سوگواری امام حسین(ع) اجرایی شد و این برنامه از امروز رسما آغاز شده است.

وی افزود: در ۸ تا ۱۰ منطقه اهواز افرادی به‌عنوان نماینده شورای هیئت‌های مذهبی اهواز قرار داده شده، در سامانه اطلاع‌رسانی و به مسؤئولان هیئت‌ها معرفی شده‌اند که بر این اساس مسؤولان هیئت‌ها و مساجد می‌توانند با مراجعه به این افراد حواله تهیه ارزاق را دریافت کنند.

پشم‌فروش گفت: امسال بیش از ۲ و نیم برابر مقدار ارزاق افزایش پیدا کرده است که اداره کل صنعت، معدن و تجارت در این امر همکاری کرده است.

وی ادامه داد: هیئت‌ها، مساجد و حسینیه‌ها می‌توانند پس از تهیه حواله، به مکان‌های تعیین شده در سطح شهر رفته و گوشت قرمز، مرغ، برنج و شکر را به نرخ مصوب دولتی تهیه کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز عنوان کرد: هر کدام از افراد مراجعه کننده حتی‌الامکان به فراخور میزان پخت و نیازش حواله دریافت می‌کند؛ این برنامه احتمالا تا یک روز قبل از تاسوعا ادامه دارد و چنانچه مقداری از ارزاق هم باقی بماند، تا اربعین هم امکان توزیع وجود دارد.

وی در پایان بیان کرد: امسال علاوه بر هیئت‌های دارای کد، به مسؤولان مساجد، هیئت‌ها و حسینیه‌هایی که هنوز مجوز هیئت را به‌صورت ثبت شده دریافت نکرده‌اند نیز ارزاق تعلق می‌گیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما