کدخبر : 171020
سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

رونق اقتصادی با وجود تحریم‌/ اجازه تعطیلی تولیدی ها را نمی دهیم

بوشهر- معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با وجود تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی، اجازه نداده‌ایم واحد تولیدی تعطیل شود و واحدها فعال و چرخه اقتصادی رونق داشته باشد.
رونق اقتصادی با وجود تحریم‌/ اجازه تعطیلی تولیدی ها را نمی دهیم

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، علی سرزعیم صبح سه‌شنبه به مناسبت ۱۲ شهریور روز تعاون در نشست با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: با توجه به جمعیت ۴۰ میلیونی زیر پوشش این وزارتخانه، بانک رفاه کارگران به عنوان پشتوانه به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: بانک توسعه تعاون دیگر مجموعه اقتصادی است که در راستای پرداخت تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زا و فعال کردن و پشتیبانی از تعاونی‌ها فعالیت می‌کند.

معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پرداخت پیمانکاران به کارگران از طریق روابط کار رصد می‌شود و هر جا مشکلی وجود داشته باشد به‌طور یقین وارد و از حقوق کارگران دفاع می‌شود.

سرزعیم اظهار داشت: ورود به بازارهای جهانی روزبه‌روز سخت‌تر می‌شود و اکنون در شرایط تحریم این دشواری به مراتب بیشتر است ولی با این حال چنانچه امروز به بازارهای جهانی ورود شود شرایط آغاز فرایند این ورود سهل‌تر از ۱۰ سال آینده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما