کدخبر : 170828
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

۵۴ دستگاه اجرایی استان بوشهر مورد بازرسی قرار می‌گیرند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: تعداد 392 برنامه در مرکز و شهرستان مختلف برگزار خواهد شد که 38 برنامه مربوط به صدا و سیما و 54 مورد مربوط به بازرسی از دستگاه های اجرایی استان بوشهر است.

54 دستگاه اجرایی استان بوشهر مورد بازرسی قرار می‌گیرند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، سردار علی رزمجو صبح امروز به مناسبت آغاز هفته امربه‌معروف و نهی از منکر در جمع خبرنگاران استان بوشهر اظهار داشت: فلسفه قیام امام حسین(ع) امربه‌معروف و نهی از منکر بوده است این فریضه الهی با آغاز انقلاب اسلامی نسبت به دوران گذشته احیاء شد.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان بوشهر در تشریح اهداف این ستاد، ابراز کرد: تبیین و ترویج فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر با استفاده از فضای معنوی دهه محرم و تقویت نگرش آحاد جامعه نسبت به این فریضتین الهی است.

وی افزود: شناسایی و معرفی الگوهای موفق در اقشار مختلف، استفاده از رهنمودهای حضرت امام و منویات مقام معظم رهبری در راستای امربه‌معروف و نهی از منکر است که اولین روز از هفته بنام  امربه‌معروف و نهی از منکر مسوؤلان است.

رزمجو،  نظارت اجتماعی را مهم‌ترین اولویت در کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی خواند و گفت: در برخورد با منکرات به دنبال جوسازی منفی در جامعه نیستیم و یکی از وظایف رسانه، فرهنگ‌سازی است که جوان امروزی ما به‌سوی معروف‌ها هدایت شود.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان بوشهر تصریح کرد: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه همگانی شود، مشکلات یکی پس از دیگری حل خواهد شد.

وی شعار محوری امسال را «نهضت حسینی، مطالبه گری و مسؤولیت اجتماعی» نامید و گفت: بر این اساس تعداد ۳۹۲ برنامه در مرکز و شهرستان مختلف برگزار خواهد شد که ۳۸ برنامه مربوط به صداوسیما و ۵۴ مورد مربوط به بازرسی از دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما