کدخبر : 170814
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

دستگیری شاگرد متخلف/ برداشت ۶۰ میلیون ریالی از حساب صاحب کار

یاسوج- رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری شاگردی که از اعتماد صاحب کار خود سوءاستفاده کرده و مبلغ ۶۰ میلیون ریال از حسابش برداشت کرده بود خبر داد.
دستگیری شاگرد متخلف/ برداشت ۶۰ میلیون ریالی از حساب صاحب کار

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، سرگرد روح الله شهبازی پور با اشاره به جزئیات خبر، افزود: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این که مبلغ ۶۰ میلیون ریال به صورت غیرمجاز از حسابش برداشت شده است، بلافاصله بررسی موضوع توسط کارشناسان در دستور کار قرار گرفت.

شهبازی تصریح کرد: مأموران پلیس فتا ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با تلاش گسترده و شبانه روزی متهم را که شاگرد صاحب مغازه بوده شناسایی کردند. متهم ابتدا منکر هر گونه بزه ارتکابی بوده اما با مشاهده مستندات لب به اعتراف گشود که با سوءاستفاده از اعتماد صاحب کار خود در یک فرصت مناسب اقدام به فعال سازی رمز اینترنتی کارت بانکی وی کرده و پس از اخراج از کار و به انگیزه انتقام‌جویی، طی چند مرحله اقدام به خرید اینترنتی از حساب شاکی کرده است.

وی با بیان اینکه اکثر کلاهبرداری‌ها در نتیجه اعتماد بی‌جا به اطرافیان است، گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند که به هیچ وجه اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار دیگران قرار نداده و خود شخصاً عملیات بانکی را انجام دهند.

رئیس پلیس فتا استان گفت: جهت اطلاع از تراکنش‌های حساب‌های بانکی خود، سامانه پیامکی مربوط به حساب‌های بانکی را فعال نموده تا در اسرع وقت از تراکنش‌های آن اطلاع پیدا کنید تا در صورت برداشت غیر مجاز به سرعت بتوانید مانع از ادامه برداشت‌های بیشتر شوید.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما