کدخبر : 170783
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح چند طرح عمرانی با حضور وزیر ارشاد در خوزستان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح چند طرح عمرانی از جمله فرهنگسرای ابراهیم قیصری در ماهشهر به خوزستان سفر کرده است.

افتتاح چند طرح عمرانی با حضور وزیر ارشاد در خوزستان

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از اهواز،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز  در بدو ورود به استان خوزستان با حضور در حرم مطهر علی بن مهزیار اهوازی به شهدای گمنام مدفون در این حرم مطهر ادای احترام کرد.

وی در جمع خبرنگاران در فرودگاه اهواز گفت:امیدواریم توسعه فضاهای فرهنگی و هنری به اتفاقات خوب فرهنگی در خوزستان کمک کند.

سیدعباس صالحی ادامه داد: امروز طرح فرهنگی فرهنگسرا در اهواز و ماهشهر افتتاح می‌شود. امیدواریم توسعه فضاهای فرهنگی هنری به اتفاقات خوب فرهنگی و هنری در استان خوزستان کمک کند.

دیدار با حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان از دیگر برنامه های سید عباس صالحی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح چند طرح عمرانی از جمله فرهنگسرای ابراهیم قیصری در ماهشهر به خوزستان سفر کرده است.

انتهای پیام/

فتتاح چند طرح فرهنگی با حضور وزیر ارشاد در خوزستان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که برای افتتاح چند طرح فرهنگی به خوزستان سفر کرده است گفت: امیدواریم توسعه فضاهای فرهنگی و هنری به اتفاقات خوب فرهنگی در خوزستان کمک کند.
به گزارش خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، سید عباس صالحی امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه اهواز در خصوص سفر به خوزستان، اظهار کرد: اواخر سال ۹۶ به این استان سفر داشتم که تفاهم نامه‌ای درخصوص برنامه‌های فرهنگی با استاندار منعقد کردیم و در حال حاضر نیز یک سال از آن تفاهم نامه می‌گذرد.
وی با بیان این‌که در یک سال گذشته اتفاقات خوبی در بخش فرهنگ و ارشاد استان با همکاری استانداری خوزستان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتاده است گفت: یکی از ثمرات این تفاهم‌نامه، بحث‌های زیرساختی در حوزه فرهنگ بوده که به کار ساخت فرهنگسراها و مجتمع‌های فرهنگی و هنری سرعت داده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: امروز نیز با حضور در خوزستان، طرح فرهنگی فرهنگسرا در اهواز و ماهشهر افتتاح می‌شود. امیدواریم توسعه فضاهای فرهنگی هنری به اتفاقات خوب فرهنگی و هنری در استان خوزستان که همه ایران مدیون آن است کمک کند.

ادای احترام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهدای گمنام اهواز

[ادای احترام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهدای گمنام اهواز]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو ورود به استان خوزستان با حضور در حرم مطهر علی بن مهزیار اهوازی به شهدای گمنام مدفون در این حرم مطهر ادای احترام کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما