کدخبر : 170771
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

مدیران و کارمندان نمونه شهرستان جاسک تقدیر شدند

جاسک - فرماندار جاسک گفت:در هفته دولت به پاس زحمات یک ساله کارکنان دولت ، مدیران و کارمندان نمونه تقدیر شدند.
مدیران و کارمندان نمونه شهرستان جاسک تقدیر شدند

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، محمد رادمهر عصر چهارشنبه در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه شهرستان جاسک با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که هفته دولت به نام این شهیدان نامگذاری شده است اظهار نمود: ضمن تبریک روز کارمند به همه کارکنان صدیق و تلاش گر، هفته دولت از ۲ تا ۸ شهریور نامگذاری شده است لذا به دلیل به شهادت رسیدن شهیدان رجایی و باهنر، این هفته به هفته دولت نامگذاری شده است.

وی گفت: همیشه نام این دو شهید با نظام و انقلاب اسلامی ایران همراه است و نامشان همیشه مثال زدنی است. هر مدیر بایست الگوبرداری کند از این دو شهید عزیز چرا که این دو بزرگوار دارای روحیه انقلابی، ولایت مداری و مردمی بودند و همیشه در کنار مردم بودند.

رادمهر تصریح کرد: یک مدیر باید همیشه نوگرا، خلاق، توانمند و دارای روحیه انعطاف پذیری و به دنبال کارهای جدید باشد. یک مدیر همیشه باید به دنبال خلاقیت باشد.

وی ابرازداشت: با توجه به شرایطی که امروزه کشور جمهوری اسلامی با تحریم های ناجوانمردانه روبرو است لذا مدیران ما باید دارای روحیه ابتکاری و جهادی باشند و شجاع و نترس باشند مانند روحیات مدیران اوایل انقلاب.

رادمهر ادامه داد: در دوران دفاع مقدس ما مدیر داشته ایم هم مدیریت می کرد و هم مدتی از خدمتش را در جبهه جنگ می گذراند و دوباره بر می گشت به محل خدمتش، این یعنی مدیریت جهادی

وی عنوان کرد: دانش آموزانی نیز ما داشتیم که هم تحصیل می کردند و هم در جبهه می جنگیدند امروز هم همین شرایط است امروز جبهه اقتصادی است، مدیران ما بایست شبانه روز پیگیر امورات مردم و در کنار مردم باشند و حرف مردم را بشنوند این فرصت خدمتگزاری یک فرصت کوتاهی است که یک لطف الهی است که شامل ما شده است.

وی خاطرنشان کرد: ما باید از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده کنیم بایست تمام تلاش ما این باشد گره ای از کار مردم باز کنیم و تمام توان خود را برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم بگذاریم. یک مدیر یا یک کارمند خدای نکرده نبایست تبعیضی بین مردم قائل شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک ادامه داد: من از همه مدیران شهرستان تشکر می کنم انصافا مدیران جاسک با تمام توان و تلاش کار کردند که در این مدت بحمدالله از ۹۸ درصد روستاها بازدید کردیم. و در کنار مردم نشستیم و مشکلات مردم را بررسی کردیم بخشی از مشکلات را از طریق استان و بخشی دیگر را از طریق تهران پیگیری کردیم. امیدواریم که بتوانیم برای مردم گامی برداریم که مورد رضای حق تعالی قرار گیرد. فلسفه همه ما مدیران و کارکنان خدمت به مردم است و فلسفه نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم است. لذا خون شهیدان ما برای اسلام ریخته شده است تا ما خدمتگزار مردم باشیم. همچنین ما مدیران باید احترام خاصی برای خانواده معظم شهدا داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در شهرستان جاسک با حمایت ها و پیگیری های دکتر همتی استاندار محترم کارهای بزرگی رقم خورده است. جاسک در مسیر توسعه و ترقی است، نوع نگاهی که کشور به جاسک دارد یک نگاه توسعه محور است.

وی گفت: در حال حاضر بزرگترین پروژه های کشور در جاسک انجام می شود کارها در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید دارد بخوبی و سریع پیش می رود لذا ما بعنوان مدیران دستگاه های دولتی باید همگام و همزمان حرکت کنیم و مشکلات و خواسته های مردم، حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع را به نحو احسن انجام دهیم.

فرماندار جاسک گفت: من از همه عزیزان و کارکنان شهرستان جاسک تشکر می کنم، مدیران و کارکنانی که بعنوان نمونه انتخاب شده اند کمیته و برنامه ای برای اولویت بندی و انتخاب نمونه بوده که شاخص ها مدنظر قرار گرفته است، باید کارمند نمونه که واقعا کار می کند انتخاب شود بایست تفاوت باشد بین کارمندی که بیشتر کار می کند و خلاق است با کارمندی که کمتر کار می کند.

رادمهر گفت: مدیران باید انگیزه ایجاد کنند و در کارهایشان برنامه داشته باشند و طبق برنامه پیش بروند. طبق بررسی های معاونت های فرمانداری همه مدیران ما خوب هستند ان شاالله همه ما بصورت جهادی در خدمت مردم باشیم.

وی خاطرنشان کرد: دو موضوع بسیار مهمی که مقام معظم رهبری در دیدار هیئت دولت مطرح کردند بحث فرهنگ و اقتصاد است. لذا همه ما مدیران بایستی به این مهم توجه کنیم و نصب العین خود قرار دهیم، ان شاالله که بتوانیم در این دو مسیر حرکت کنیم و در بحث رونق و تولید نگاه ما باید به تولید داخل باشد. کسانیکه برای سرمایه گذاری و یا گرفتن مجوز مراجعه می کنند بایست در حداقل زمان ممکن کار آنها را انجام دهند.

فرماندار شهرستان جاسک در ادامه افزود: ما باید کمک سرمایه گذاران باشیم که از فعالیت همین سرمایه گذاران رونق و تولید و اشتغالزایی ایجاد خواهد شد و همه ما تلاش در جهت جذب و حمایت از سرمایه گذار داشته باشیم.

وی گفت: مدیران در صدور مجوزها تسریع نمایند و اموراتی که در توان مدیران نیست به ما مراجعه کنند که ما از طریق ادارات کل پیگیری می کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک بیان کرد: در هفته دولت ما در شهرستان جاسک پروژه های مهم و بزرگی در دست افتتاح و کلنگ زنی داریم که با پیگیری خود مدیران دستگاه های اجرایی، مدیران کل و در راس خود استاندار محترم می باشد. که تازه ترین و مهمترین پروژه های بزرگ با حضور دکتر میرزاد معاونت سیاسی امنیتی استانداری به بهره برداری و افتتاح خواهند رسید.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما