کدخبر : 170761
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
فاقددیدگاه
پرینت

۲۴۳ حافظ قرآن در هجدهمین جشنواره ملی «جبرئیل امین» معرفی شدند

شیراز- ۲۴۳ نفر حافظ قرآن در هجدهمین جشنواره ملی جبرئیل امین معرفی و تجلیل شدند.
۲۴۳ حافظ قرآن در هجدهمین جشنواره ملی «جبرئیل امین» معرفی شدند

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، مدیر موسسه بیت الاحزان پنجشنبه در این آیین  گفت: موسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) ۲۳ سال است که فعالیت و از سال ۸۱ جشنواره حافظان قرآن کریم را برگزار می کند

حجت الاسلام علیرضا شاهسونی با اشاره به اینکه از ۲۶ استان و ۴ کشور خارجی حافظان قرآن کریم حضور دارند، افزود: تعداد حافظان موسسه بیت الاحزان امروز به ۲۲۰۰ می رسد.

وی ادامه داد: موسسه قرآنی بیت الاحزان با عنایت حضرت زهرا(س) شکل یافت و با کمک خیرین و سازمان ها به فعالیت خود ادامه داده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس هم در این مراسم، عنوان کرد: موسسه بیت الاحزان امروز سرآمد موسسات قرآنی در ترویج فرهنگ قرآنی کشور است.

صابر سهرابی افزود: این باور که هیچ چیز کشور را نجات نخواهد داد مگر آمیخته شدن با آموزه های قرآنی امروز شکل گرفته است.

وی اضافه کرد: باعث خوشحالی است که جمعیت حاضر از سراسر ایران اسلامی در شیراز گردآمدند و نشانه ای است که جوانان با قرآن آمیخته شدند و موجب برکت کشورخواهند شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس تصریح کرد: هریک از این حافظان قرآن کریم می توانند بانی دعوت ۲۴۳ نفر دیگر به حفظ کلام الله مجید شوند.

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، در ادامه این مراسم از ۲۴۳ حافظ قرآن کریم از سراسر کشور و ۴ نقطه دیگر دنیا از جمله عراق، پاکستان، افغانستان و کشمیر تجلیل شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما