کدخبر : 170586
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

توسعه و آبادانی کشور متوقف نشده است

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: توسعه و آبادانی کشور متوقف نشده است.
توسعه و آبادانی کشور متوقف نشده است

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، فریدون همتی صبح سه شنبه در مراسم آغاز عملیات احداث ۷هزار واحد مسکونی در هرمزگان که به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور برگزار شد، بیان داشت: امروز در راستای برنامه و سیاست‌های دولت برای تولید مسکن در کشور برای اقشار نیازمند به ویژه بافت‌های فرسوده در استان آمادگی شروع علمیات ساخت و ساز هفت هزار و ۱۲۵ واحد مسکونی در استان هرمزگان را داریم.

وی عنوان کرد: برای پشتیبانی از بافت فرسوده بندرعباس که حدود ۴۲ درصد از این شهرستان را تشکیل می‌دهد اقداماتی در حال انجام است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در پایان سال میزبان رئیس جمهور برای اجرای پروژهای بزرگ و آغاز ساخت وساز مسکن در بافت‌های فرسوده خواهیم بود و امیدوارم که بتوانیم سیاست‌های رئیس جمهور را برای تولید مسکن در هرمزگان دنبال کنیم و این مسکن به نیازمندان واقعی تحویل داده شود.

همتی اذعان کرد: بسیار مفتخریم که دولت در شرایط سختی که در اثر تحریم‌های بی سابقه دشمن قرار دارد دارد در هفته دولت هزاران پروژه در حال افتتاح و بهره‌برداری است.

وی مطرح کرد: حدود ۶۲۰ پروژه به بهره‌برداری رسیده است که در هفته دولت افتتاح خواهند شد و عملیات اجرایی ۲۲ پروژه نیز آغازخواهد شد که این نشان دهنده این است که دولت و ملت در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمن گامی بلند برداشته‌اند.

استاندار هرمزگان بیان داشت: امروز عملیات اجرایی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی آغاز خواهد شد که سهم استان هرمزگان در فاز اول هفت هزار و ۱۲۵ واحد خواهد بود.

همتی گفت: همدلی و یکدستی نسخه اصلی ما برای اداره کشور است اما باید بدانیم که دولت در شرایط سختی قرار دارد و اگر انتقاداتی صوت می‌گیرد با در نظر گرفتن شرایط موجود باشد.

وی با ذکر این نکته که ساماندهی بافت فرسوده بسیار پیچیده است، تشریح کرد: بسیاری از اقدامات اساسی انجام شده است و ساعات ساخت وسازها در سال جاری افزایش پیدا خواهد کرد و به صورت هفتگی از این بافت‌های بازدید خواهد شد تا این عمل با سرعت به پایان برسد.

وی ادامه داد: در این شرایط سختی که دشمن با تحمیل تحریم‌های همه جانبه بر کشور اعمال کرده است کشور ما از تولید عقب نمانده است و رونق تولید به خوبی پیشرفت داشته است.

استاندار هرمزگان عنوان کرد: امروز کشور با زیر ۳۰۰هزار بشکه فروش نفت اداره می‌شود و با این حال می‌بینیم که هزاران پروژه در حال بهره‌برداری است.

همتی خاطرنشان کرد: مجموعا ۲هزار و ۲۰۰میلیازد تومان هزینه‌های پروژه‌های هفته دولت است و افتتاح پروژه‌های بزرگ تر در اواخر سال با حضور رییس جمهور انجام خواهد شد

به گفته وی، در بحث تامین معیشت مردم با سختی مواجه شدیم اما از ایستادگی مردم و این که دولت را یاری می‌کنند سپاس‌گزاریم و بهترین‌ها را برای مردم ایران تهیه خواهیم کرد

وی با بیان اینکه ایجاد امید برای مردم از اصلی‌ترین وظایف ما خواهد بود و به این اصل پایبند هستیم، اظهارداشت: چرخ توسعه کشور متوقف نشده است و با همان سرعت پیشین به پیشرفت ادامه می‌دهد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما