کدخبر : 170584
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

هزار و ۹۴۶میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری دربخش مسکن هرمزگان است

بندرعباس - مدیرکل راه و شهرسازی گفت: هزار و ۹۴۶ میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری در بخش مسکن استان هرمزگان است که سهم دولت از این مقدار بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان است.
هزار و ۹۴۶میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری دربخش مسکن هرمزگان است

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، آرش رضایی صبح سه شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی هفت هزار واحد مسکونی در استان هرمزگان که به صورت ویدیو کنفرانس با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: زمینه‌ توسعه‌های بسیارمناسبی در حوزه راه و شهرسازی در استان هرمزگان فراهم شده است و حدود ۶۰۰ کیلومتر از کولیدور شمال به جنوب مهیا شده است.

وی عنوان کرد: ۹۷ درصد روستاهایی که بالای ۲۰ خانوار ساکن دارند و ۷۶ درصد روستاهای بالای ۵۰ خانواراز نعمت راه برخوردار هستند و تنها مشکل ما روستاهای کمتر از ۲۰ خانوار است که امیدوارم در سال‌های آتی این مشکل حل شود.

مدیرکل راه و شهرسازی تصریح کرد: به صورت هفتگی موضوع بافت‌های فرسوده استان پیگیری می‌شود تا مشکلات شهروندان در این بافت‌ها برطرف شود.

رضایی اذعان کرد: بستر کار را برای سرمایه‌گذاران در حوزه بازآفرین شهری فراهم کرده‌ایم و امیدوارم تا پایان سال شاهد اقدامات خوبی باشیم.

وی ابراز داشت: در طرح اقدام ملی تولید مسکن ۴۰۰ هزار واحد مسکونی آغاز خواهد شد که سهم استان هرمزگان در فاز اول حدود هفت هزار واحد است.

مدیرکل راه و شهرسازی با بیان اینکه هفت هزار واحد را در دو سال آینده تولید خواهیم کرد، بیان داشت: احداث سه هزار واحد در بافت فرسوده و سه هزار ۵۰۰ واحد در دیگر بافت‌های مد نظر قرار دارد همچنین ۳۰۰ واحد نیز در شهر جدیدعلوی احداث خواهد شد.

رضایی خاطرنشان کرد: هزار و ۹۴۶ میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری در بخش مسکن استان هرمزگان است که سهم دولت از این مقدار بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما