کدخبر : 170511
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

رونمایی از ۲ مجموعه شعر شاعران جهرمی

مدیر اجرایی برنامه «جوانه‌های شعر» جهرم گفت: مراسم ویژه‌ رونمایی از دو مجموعه شعر شاعران جهرمی با محوریت خبرگزاری فارس در تالار فردوسی شهر جهرم برگزار می‌شود.

رونمایی از 2 مجموعه شعر شاعران جهرمی

علی شکرانه در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در شیراز با اعلام برگزاری آیین رونمایی از ۲ مجموعه شعر شاعران جوان جهرمی با عنوان «جوانه‌های شعر» در روز پنج‌شنبه ۷ شهریور ماه، اظهار داشت: در این برنامه از مجموعه شعر «انعکاس» اثر علی صادقی و «بن‌بست» اثر حسن میرزانیا رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مراسم شاعران سرشناس استانی و محلی شهرستان حضور دارند، افزود: علاوه بر آیین رونمایی، برنامه‌های متنوع دیگری همچون شعرخوانی، آواز‌خوانی و… نیز برگزار می‌شود.

شکرانه با اشاره به اینکه این برنامه به محوریت دفتر نمایندگی خبرگزاری فارس در استان فارس انجام می‌شود، گفت: رویکرد حمایتی خبرگزاری فارس از برنامه‌های ادبی و هنری نشان از توجه و اهمیت این رسانه پرمخاطب از فرهنگ و ادب ایران زمین است.

وی بیان کرد: علی صادقی خالق اثر «انعکاس» که پیش‌تر موفق به کسب عنوان سوم کشور در جشنواره جوان خوارزمی شده و عنوان جوان‌ترین شاعر عاشورایی کشور را به خود اختصاص داده بود.

مسوول برگزاری آیین جوانه‌های شعر ضمن دعوت از تمام علاقه‌مندان به ادب و هنر برای حضور در این مراسم بیان کرد: قطعا برگزاری چنین برنامه‌هایی به ایجاد نشاط و شادابی و همچنین ارتقای سطح فرهنگ و ادب جامعه کمک کرده و امیدواریم مسوولان با برنامه‌ریزی مدون جوانان را در این راه حمایت کنند.

آیین جوانه‌های شعر به همت دفتر خبرگزاری فارس در استان فارس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر و بسیج هنرمندان شهرستان جهرم، روز پنج‌شنبه ۷ شهریور ماه ساعت ۲۰و۳۰ در تالار فردوسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم برگزار می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما