کدخبر : 170493
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح و کلنگ زنی ۸۵ پروژه شهرستان بویراحمد/ مردم را ناامید نکنیم

یاسوج- فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: در هفته دولت سال جاری ۸۵ پروژه در شهرستان بویراحمد افتتاح و کلنگ زنی می شود.  
افتتاح و کلنگ زنی ۸۵ پروژه شهرستان بویراحمد/ مردم را ناامید نکنیم

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، شاهرخ کناری ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران، افزود: در مجموع ۱۴۵ ‌میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان پروژه طی هفته دولت سال جاری افتتاح و کلنگ زنی می سود.

کناری با اشاره به  خروجی اشتغال پروژه ها، تصریح کرد: از مجموع پروژه ها، اشتغال زایی ۳۴۲ ‌نفری محقق خواهد شد.

کناری با بیان اینکه ۵۵ پروژه با ۱۲۲ میلیارد تومان در هفته دولت سال گذشته به بهره برداری رسید، عنوان داشت: بدون احتساب تسهیلات مختلف، قریب به ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه طی سال گذشته در شهرستان بویراحمد به بهره برداری رسید و خروجی مناسبی در بخش های مختلف رقم خورد.

کناری از ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه با اعتبار بالغ بر ۷ میلیارد تومان در شهر مادوان خبر داد و ابراز داشت: پوشش و ارتقای ظرفیت های آموزشی در مناطق حاشیه شهر هدفگذاری شده است.

کناری به افتتاح پروژه های تمام تکمیل اشاره کرد و عنوان داشت:چندین پروژه با پیشرفت بیش از ۹۷ درصد در شهرستان وجود دارد که در لیست پروژه های افتتاحی قرار نگرفت.

وی افزود: بهره برداری از پروژه های تمام تکمیل محور فعالیت در هفته دولت است.

کناری با تاکید بر ضرورت روند مهاجرت معکوس و کاهش حاشیه نشینی، ابراز کرد: ۱۰۰ هزار حاشیه نشین در شهرستان بویراحمد وجود دارد.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه انتخابات شناسنامه حاکمیت است، تصریح کرد: برای مجموعه اجرایی انتخابات، قانون فصل الخطاب است.

کناری خروجی برگزاری مناسب انتخابات را تقویت کننده اعتماد عمومی دانست و اظهار کرد: باید سعی کنیم انتخابات امسال پرشور برگزار شود.

کناری افزایش تعارضات اجتماعی، شکاف بین شخصیت ها و احزاب را آسیب دانست و گفت: باید توجه مناسبی به فضای سالم و پرنشاط انتخاباتی شود.

وی ابراز داشت: ما باید نگران سرمایه های اجتماعی(مردم) باشیم و به برکت حضور مردم در عرصه های مختلف کشور به بالندگی می رسد.

کناری ناامید سازی مردم را یک آسیب بزرگ دانست و عنوان داشت: ما حق نداریم که مردم را ناامید کنیم.

کناری خاطرنشان کرد: همچنین نباید فضای پیش از موعد انتخاباتی را داشته باشیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما