کدخبر : 170420
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
فاقددیدگاه
پرینت

هشدار معاون استاندار نسبت به تخلف انتخاباتی مدیران/جمالی: احضار و در صورت نیاز برخورد با متخلف

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مدیرانی که قصد تخلف در انتخابات داشته باشند هشدار داد.

هشدار معاون استاندار نسبت به تخلف انتخاباتی مدیران/جمالی: احضار و در صورت نیاز برخورد با متخلف

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، از یاسوج احد جمالی عصر امروز در نشست خبری استاندار و معاونین در سالن دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سؤالات اصحاب رسانه در خصوص این که سخنگوی ستاد انتخابات در استان چه کسی خواهد بود اظهار کرد: معمولا خود من پاسخگوی سؤالات در انتخابات هستم و اگر نیاز باشد برخی مطالب را روابط عمومی اعلام می‌کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: در خصوص دخالت مدیران در انتخابات چنین نخواهد شد و اگر موردی باشد مصداق حق‌الناسی است که رهبری معظم انقلاب به آن اشاره کرده‌اند و بحث اساسی در نظام اسلامی اجرای عدالت است.

این مسؤول در همین خصوص گفت: اگر در زمینه دخالت مدیران در انتخابات ادله محکمه پسندی دال بر دخالت باشد احضار می‌کنیم و اگر گوش شنوایی نباشد برخورد خواهیم کرد.

وی به برگزاری با صلابت انتخابات در استان تاکید کرد و گفت: از رای مردم محافظت می‌کنیم و همچنین هیچ مدیری حق ندارد در انتخابات له یا علیه کسی وارد انتخابات شود.

معاون استاندار تاکید کرد که فضای انتخابات نباید امنیتی باشد بلکه باید فضای انتخاباتی عقلانی داشته باشیم و استاندار هم در خصوص انتخابات حساس است.

وی از همه به خصوص سیاسیون خواست تا آستانه تحمل خود را بالا ببرند و نسبت به تغییر و تحولات حساسیت به خرج ندهند.

جمالی با بیان اینکه در سال‌های ۷۵ و ۷۶ در استان شما بوده‌ام از تحولات بسیار زیاد در استان سخن به میان آورد و گفت: محرومیت خیلی زیاد بود اما سفر رهبری به استان موجب تحول بنیادین شد  که یک نمونه آن در راه‌ها و جاده‌های ارتباطی و تحول در آن‌هاست.

وی با ارجاع خبرنگاران به موفقیت‌های دانشگاهی در استان گفت: الان دانشگاه یاسوج جز ۱۰ دانشگاه برتر کشور شده است و دانشمندان بین‌المللی و جهانی دارد و بچه‌های استان هم در کنکور رتبه‌های بسیار خوبی کسب کرده‌اند که این به معنای محرومیت‌زدایی است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما