کدخبر : 170418
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

معاون شهردار: کلمه «شهید» ۳ سال پیش از تابلو حذف شده بود

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار شیراز، تابلو خیابان شهید دستغیب که حذف کلمه شهید در آن طی روزهای اخیر خبرساز شده است را مربوط به 3 سال پیش اعلام کرد.

معاون شهردار: کلمه «شهید» 3 سال پیش از تابلو حذف شده بود

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شیراز، طی چند روز اخیر تصویری در فضای مجازی منتشر شد که واکنش‌هایی را نیز به دنبال داشت.

تصویر منتشرشده مربوط به تابلو خیابان شهید دستغیب در منطقه میانرود شیراز است که در آن کلمه «شهید» حذف شده، در حالی که تابلو کوچه‌های فرعی همین خیابان، هنوز عنوان شهید را دارد.

تابلو کوچه‌های فرعی همچنان به رنگ آبی و قدیمی است، اما تابلو خیابان اصلی به رنگ سفید است که تازگی آن را نشان می‌دهد و همین موضوع شائبه تعمّدی بودن حذف عنوان شهید را در اذهان ایجاد می‌کند.

بررسی‌های خبرنگار فارس نشان می‌دهد این تابلو اکنون از ابتدای خیابان شهید دستغیب برداشته شده است، اما پس از انتشار تصویر این تابلو در فضای مجازی و انتقادات فراوان مردم به این اتفاق، تاکنون شهرداری شیراز توضیحی در این‌باره ارائه نکرده است.

خبرنگار فارس در تماس تلفنی با معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار شیراز جویای ماجرای تابلو خیابان شهید دستغیب شد که مجتبی زوربخش اظهار داشت: تابلو خیابان شهید دستغیب مربوط به ۳ سال گذشته است.

وی در این گفتگوی کوتاه گفت: از روز پنجشنبه که در جریان موضوع قرار گرفتیم، بررسی‌های لازم در حال انجام است و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما