کدخبر : 170400
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه در هرمزگان

بندرعباس - استاندار هرمزگان از افتتاح، بهره‌برداری و همچنین آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه با اعتبار بیش از دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان همزمان با هفته دولت سال جاری در استان هرمزگان خبر داد.
افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه در هرمزگان

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، فریدون همتی ظهر شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت، عنوان کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران برآمده از متن مردم است و تلاش می کند تا خدمتگزار شایسته و صدیق برای مردم ایران اسلامی باشد.

وی ادامه داد: با تلاش تمامی دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت سال جاری در سراسر هرمزگان در مجموع شاهد افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه با اعتبار بیش از دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان خواهیم بود.

استاندار هرمزگان افزود: در این هفته تعداد ۶۲۰ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۸۰۴ میلیارد تومان در همه شهرستان‌های هرمزگان افتتاح می‌شود.

همتی تصریح کرد: همچنین عملیات اجرایی ۲۴ پروژه با اعتبار ۳۶۵ میلیارد تومان طی این هفته در استان هرمزگان آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح‌ها و پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف شامل کشاورزی، منابع طبیعی، حمل و نقل، انرژی، صنعت و معدن، مسکن و عمران شهری و روستایی، آموزش، بهداشت و درمان، ورزش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، منابع آب، رفاه و تامین اجتماعی، محیط زیست، فرهنگ و هنر و رسانه و گردشگری به بهره برداری خواهد رسید.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما