کدخبر : 170398
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

اولین دوره المپیاد ورزش روستایی استان “جام خوشه چین” برگزار شد

یاسوج – رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین دوره المپیاد ورزش روستایی استان با عنوان "جام خوشه چین" در یاسوج برگزار شد.
 اولین دوره المپیاد ورزش روستایی استان "جام خوشه چین" برگزار شد

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، رحمان همت پور  بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این المپیاد روستایی با حضور ۱۵۰ ورزشکار  از شهرستانهای مختلف برگزار شد.

وی بیان داشت: در این جشنواره روستایی ورزشکاران در رشته های “هفت سنگ مهارتی”، “دوومیدانی” در ماده های ۲۰۰ و ۵۰۰۰ متر، فوتسال چهار نفره، والیبال چهار نفره، چوب کشی و طناب کشی رقابت کردند.

همت پور افزود: شرکت کنندگان در این دوره در بخش مردان در شش رشته و از شهرستانهای بهمئی، چرام، دنا، لنده، بویراحمد و کهگیلویه حضور داشتند.

وی تصریح کرد: در این المپیاد در رشته دو ۲۰۰متر، “سامان خواهانی فراز” از شهرستان بویراحمد اول، “امید رضا آذری” پی از دنا دوم و “فهیم چیره” از بهمئی در مکان سوم قرار گرفتند.

همت پور افزود: در رشته دو ماده ۵۰۰۰متر نیز “ابوالفضل بهمنی نژاد” از کهگیلویه اول، “علی موسوی صفت” از بهمئی دوم  و “محمد رزبانه” از دنا سوم شدند.

وی برترنهای این المپیاد در بخش تیمی را نیز به ترتیب شهرستانهای کهگیلویه، بویراحمد و دنا عنوان کرد.

رئیس هیئت روستایی و بازیهای بومی و محلی استان افزود: برترینها در رشته طناب کشی نیز در این دوره از مسابقات به ترتیب شهرستانهای بویراحمد، کهگیلویه و دنا هستند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما