کدخبر : 170317
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

۳۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰۲میلیارد ریال در خمیر افتتاح می شود

بندرخمیر - فرماندار خمیر گفت: در هفته دولت امسال ۳۲ پروژه مختلف با اعتباری بالغ بر ۲۰۲ میلیارد ریال در شهرستان خمیر افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
۳۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰۲میلیارد ریال در خمیر افتتاح می شود

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، میرهاشم خواستار هفته دولت را فرصت مغتنمی برای تبیین خدمات دولت به مردم عنوان کرد و اظهار داشت:دولت خدمات شایسته ای را در بخش های مختلف به مردم شهرستان ارائه کرده و این خدمات تحول مهمی در جهت رفع مشکلات مردم خواهد بود.

وی ادامه داد: برای برگزاری هفته دولت تدابیر و برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده که بتوانیم دستاوردهای دولت و  نظام را در شهرستان منعکس کرده و در راستای تقویت امید و نشاط اجتماعی حرکت کنیم.

خواستار با تشریح پروژه های هفته دولت امسال در شهرستان خمیر عنوان کرد:در هفته دولت سالجاری پروژه هایی با اعتباری بالغ بر ۲۰۲ میلیارد ریال در شهرستان خمیر افتتاح خواهد شد که این پروژه در زمینه آموزشی ، ورزشی ، سازه‌های آبخیزداری و عمران شهری و روستایی می باشد و با بهره‌برداری از آنها توسعه شهرستان شتاب بیشتری خواهد گرفت.

مقام عالی دولت یاد آور شد: از این تعداد، ۱۰پروژه در حوزه آموزشی و بقیه پروژه ها در دیگر حوزه ها است.

وی با بیان اینکه پروژه های آموزشی با اعتباری بالغ بر ۶۴ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد، افزود:افتتاح دبستان دکترشریعتی آرابی، افتتاح دبیرستان شش کلاسه سیدالشهدا کشار،بهره برداری از دبستان شش کلاسه طرح برکت بندرپل ،افتتاح آموزشگاه فضیلت پل گلکنی ،احداث دبستان خاتم الانبیاء روستای بناب و چندین پروژه دیگر از جمله پروژه های قابل افتتاح در بخش آموزشی در این شهرستان خواهد بود.

خواستار همچنین با اشاره به افتتاح پروژه های شهرستان در حوزه  ورزشی عنوان کرد:افتتاح زمین ورزشی ،چمن مصنوعی ، رختکن ورزشی در شهر جدید علوی و همچنین احداث سالن ورزشی چندمنظوره در روستای بناب از جمله پروژه های قابل افتتاح در این حوزه است.

فرماندارخمیر ادامه داد: افتتاح بلوار خلیج فارس ، ساختمان اداری جمعییت هلال احمر و برق رسانی به مسکن مهرورزان در شهر بندرخمیر، کف شکنی چاه های شماره یک و دو شهر رویدر و اصلاح و بازسازی شبکه آب این شهر، افتتاح سه واحد ویلا باغ و اجرای آبنمای پارک در شهر جدید علوی، افتتاح سد آبخیزداری خاکی ملاتی گزدان رویدر و سد آبخیزداری سنگی ملاتی بناب ،احداث ساختمان دهیاری بناب، جدول گذاری و زیرسازی آسفالت معابر در روستاهای پرنیمه و رودبار،رفع نوسانات برق رودبار و تنگ دالان ،احداث خانه سلامت بستوئیه ، احداث غسالخانه روستای کرویه ،ساخت مخزن آب گوین در بخش رویدر از دیگر پروژه های هفته دولت در شهرستان خمیر خواهد بود.

وی در پایان به نقش مهم رسانه ها در تبیین عملکردهای دولت اشاره و خاطر نشان کرد:گرچه فضای عمومی به دلیل تنگناهای موجود اغلب از موضوع‌های انتقادی استقبال می‌کند و کمتر به فعالیت‌های مثبت مسؤولان می پردازند اما از رسانه ها و فعالان این حوزه انتظار می رود که ظرفیت‌ها را در کنار تنگناها ، البته نه به عنوان تمجید، بلکه بر اساس اطلاع به گوش مردم برسانند تا آنان نیز در جریان فعالیت ها و عملکردهای دولت و نظام در شهرستان قرار گیرند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما