کدخبر : 170084
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

پخت و توزیع نان رایگان همزمان با عید غدیر در سیریک

سیریک - رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت سیریک گفت: به مناسبت روز عید غدیر خم ۱۰ واحد نانوایی در سیریک اقدام به پخت و توزیع نان رایگان به شهروندان سیریکی کردند.
پخت و توزیع نان رایگان همزمان با عید غدیر در سیریک

محمد کریمی در گفتگو با خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، ضمن تبریک به مناسبت روز عید غدیر خم اظهارداشت: همزمان با روز عید غدیر خم و در راستای گرامیداشت این روز مبارک ۱۰ واحد نانوایی در سیریک در یک اقدام نیکو کارانه اقدام به پخت و توزیع نان رایگان به شهروندان سیریکی کردند. در این روز این تعداد نانوا بیش از ۳۰ هزار قرص نان رایگان بین مردم توزیع کردند.

وی با اشاره به دهه ولایت و امامت گفت: هدف تمام این اقدامات انجام شده در واقع نهادینه کردن فرهنگ غدیر در جامعه و اصناف و کسبه است.

کریمی با بیان اینکه اصناف در پرتو غدیر در جامعه به نقش خود عمل کردند خاطرنشان کرد: عدالت کسبه و بازاریان بر گرفته از عدالت امام علی (ع) است که در بازار اجرا می کنند.

وی اضافه کرد: به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم، دیگر اصناف هم از این اقدامات حسنه با همکاری همدیگر انجام داده اند که خدمات رایگان شامل کپی ، فنر زنی ،پرس کارت ، منگنه کتاب و بسته هایی از لوازم التحریر به ۱۰۰ دانش آموز نو آموز از امروز تا پایان روز سه شنبه توسط ۱ واحد صنفی فروشگاه لوازم التحریر در روستای شهید مردان سیریک ارائه می شود.

کریمی با بیان اینکه، این کار خیرخواهانه نشان دهنده نوع‌دوستی مردم این شهرستان است که علاوه بر اجر معنوی موجب همدلی و وحدت در جامعه می‌شود افزود : در همین راستا ۳ واحد صنفی آرایشگاه در یک اقدامی نیکو کارانه در روز دوشنبه و سه شنبه ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه به عشق حضرت علی(ع) و بزرگداشت روز عید غدیر خم به صورت رایگان موی سر شهروندان سیریکی نیز اصلاح می کنند.

کریمی اظهار کرد: برپایی ایستگاه صلواتی، اهدای بسته فرهنگی از دیگر برنامه های عید غدیر خم اصناف سیریک است که انجام دادند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما