کدخبر : 169842
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

هلال احمر با قوت تمام برای خدمت به زائران اربعین حسینی ورود کند

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: ایجاد ظرفیت مناسب و خوب برای استقرار زائران در داخل و خارج از مرزها و فراهم‌کردن تسهیلات برای بهبود شرایط زائران به همراه امداد و نجات در مسیرهای منتهی به مرزها هم از جمله وظایف مهم جمعیت هلال احمر به شمار می‌رود که امیدواریم با قوت سال‌های قبل افزایش یابد.

هلال احمر با قوت تمام برای خدمت به زائران اربعین حسینی ورود کند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از اهواز، حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد صبح امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر کشور، اظهار کرد: در سیلاب اخیر خوزستان حضور برجسته هلال احمر مشهود بود، در کل هلال احمر در همه عرصه‌ها از جمله بحث اربعین و در بسیاری از مشکلات از جمله در زلزله کرمانشاه نقش مهمی ایفا می‌کند.

وی عنوان کرد: اردوگاه‌های اسکان اظطراری هلال احمر، نقطه امیدی برای سیل‌زدگان بود، برپایی این اردوگاه‌ها از حرکات بسیار موثر، به موقع و مثبت هلال احمر بود.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: در این سال‌های اخیر جمعیت هلال احمر کشور در پیاده‌روی اربعین حسینی حضور پررنگی در داخل و خارج کشور داشته که این جای تقدیر و تشکر دارد.

موسوی‌فرد افزود: با توجه به حذف ویزا و احتمال افزایش قابل توجه زائران در دو مرز چذابه و شلمچه، باید برنامه‌ریزی جامع و خوبی صورت بگیرد.

وی اظهار کرد: انتظار داریم که جمعیت هلال احمر کشور در ایام اربعین حسینی با توجه به شرایط مطلوب تشرف به عتبات عالیات خدمات خود را به صورت کیفی و کمی افزایش دهد.

امام جمعه اهواز گفت: ایجاد ظرفیت مناسب و خوب برای استقرار زائران در داخل و خارج از مرزها و فراهم‌کردن تسهیلات برای بهبود شرایط زائران به همراه امداد و نجات در مسیرهای منتهی به مرزها هم از جمله وظایف مهم جمعیت هلال احمر به شمار می‌رود که امیدواریم با قوت سال‌های قبل افزایش یابد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما