کدخبر : 169737
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

تجلیل از ۶۰ حافظ کل قرآن کریم در جهرم

مدیرعامل موسسه قرآنی دارالتحفیظ الهادی(ع) از برگزاری چهارمین جشنواره تجلیل از حافظان قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.

تجلیل از 60 حافظ کل قرآن کریم در جهرم

حسن عزیزی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در جهرم اظهار داشت: چهارمین جشنواره تجلیل از حافظان قرآن کریم موسسه قرآنی الهادی(ع) با حضور ۶۰ نفر از قرآن آموزانی که امسال موفق به حفظ کل قرآن شدند در امامزاده حسین(ع) شهرستان جهرم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این تعداد حافظ قرآن از شعبه‌های استان بوشهر و استان فارس موسسه الهادی(ع) هستند، افزود: تاکنون توسط این مجموعه قرانی نزدیک به ۱۲۰ حافظ کل قران و هزار و ۵۰۰ نفر حافظ اجزاء تربیت شده است.

مدیرعامل موسسه قرآنی دارالتحفیظ الهادی(ع) با اشاره به برنامه‌های چهارمین جشنواره تجلیل از حافظان این موسسه، گفت: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام دستداده رئیس دفتر امام جمعه جهرم و اجرای برنامه قرآنی توسط مهدی صفری حافظ خردسال قرآن کریم از زنجان همراه است.

عزیزی‌نیا ادامه داد: همچنین با توجه به همزمان شدن این برنامه با اعیاد قربان و غدیر خم از میثم درویشان‌پور کمدین برنامه خندوانه برای حضور در مراسم و اجرای استندآپ کمدی دعوت شده است.

وی با دعوت از مردم شهرستان جهرم برای حضور در این جشنواره قرآنی، گفت: این برنامه روز ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه ۲۴ مرداد ماه در امام‌زاده حسین(ع) شهرستان جهرم برگزار می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما