کدخبر : 169731
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

۸ هزار ورزشکار «کنگانی» بیمه هستند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان گفت: هشت هزار ورزشکار در شهرستان کنگان بیمه هستند.

8 هزار ورزشکار «کنگانی» بیمه هستند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان کنگان، یوسف حسن‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: همکاری و تعامل با خبرنگاران یکی از وظایف اصلی ما است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان با بیان اینکه ۳۰ هیئت در شهرستان کنگان فعالیت می‌کنند، گفت: هشت هزار نفر بیمه شده ورزشی در شهرستان داریم و ۹۰۰ ورزشکار در فضاهای ورزشی در حال فعالیت هستند که ۲۵ مربی آنها را آموزش می‌دهند.

وی از شرکت ۳۰۰ ورزشکار کنگانی در ۲۰ رشته در المپیاد ورزشی استان خبر داد و عنوان کرد: اکنون  ۵۰ باشگاه ورزشی و هفت مدرسه فوتبال مجوزدار در کنگان فعال هستند که از نظر مدارس فوتبال شهرستان رتبه دوم در استان را دارد.

حسن‌پور با اشاره به پیگیری دادن مجوز به سمن‌های جوانان، بیان کرد: انتخاب رؤسای جوان هیئت‌های ورزشی اولویت این اداره است و در حوزه ازدواج کلاس‌های قبل، حین و بعد از ازدواج مستمر برگزار می‌شود و  تلاش کردیم کمک‌یار ستاد ازدواج شهرستان باشیم.

وی از افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره بانوان با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد و ابراز کرد: سالن چندمنظوره شهر بنک ، پارک ورزشی سیراف و همچنین پارک ورزشی بانوان کنگان در هفته دولت کلنگ‌زنی می‌شود.

حسن‌پور یادآور شد: مجموعه ورزشی ساحلی  ۱۷ شهریور در هفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود که رشته‌های هندبال، فوتبال و والیبال را تحت پوشش قرار می‌دهد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما