کدخبر : 169709
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
فاقددیدگاه
پرینت

منتظر تائیدیه حضور تیم بسکتبال پالایش نفت در مسابقات آسیا هستیم

آبادان – مدیر عملیات غیر صنعتی شرکت پالایش نفت آبادان گفت: در حال حاضر منتظر دریافت مجوز شورای ورزش برون مرزی وزارت ورزش و جوانان برای حضور تیم بسکتبال پالایش نفت در مسابقات آسیایی هستیم.
منتظر تائیدیه حضور تیم بسکتبال پالایش نفت در مسابقات آسیا هستیم

ناصر گودرزی در گفتگو با خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، با اشاره به اینکه فعالیت های ورزشی در سه دسته حرفه ای، همگانی و قهرمانی دنبال می شوند، از عدم اجازه دولت برای ورود به ورزش حرفه ای طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی برنامه ششم توسعه، خبر داد و اظهار کرد: بر اساس مصوبه دولت ما در چند سال اخیر هیچ امکاناتی را به فوتبال صنعت نفت آبادان نداده ایم و امکان حمایت نیز نداریم.

وی با اشاره به فعالیت تیم های مختلف تحت پوشش این شرکت در دسته ورزش های همگانی و قهرمانی، افزود: البته الزام دیگری نیز در این جا وجود دارد و آن مصوبه شورای ورزش وزارت نفت است که طبق این مصوبه، به شرکت پالایش نفت آبادان اجازه داده شده تا در شش یا هفت رشته فعالیت و حضور داشته باشد.

به گفته وی، شرکت پالایش نفت آبادان در رشته های تنیس روی میز در چهار رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (در لیگ برتر)، تکواندو، والیبال نشسته جانبازان، بسکتبال آقایان و خانم ها، فوتسال بانوان، واترپلو(لیگ دسته ۲) و اسکواش (لیگ برتر) فعالیت و حضور دارد.

مدیرعملیات غیر صنعتی آبادان تصریح کرد: برنامه ریزی برای حضور مقتدر این تیم ها در سقف بودجه سال گذشته در جلسه شورای ورزش انجام شده و در حال برنامه ریزی مصوبات هستیم ضمن اینکه تدارک و برنامه ریزی لازم برای حضور در جام باشگاه های آسیا نیز انجام شده است.

گودرزی با تاکید بر اینکه حضور در مسابقات برون مرزی مستلزم تائید شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان است و صدور این مجوز دست وزارت نفت نیست، یادآور شد: به طور قطع وزارت متبوعه مان (نفت) در صورت تائید شورای ورزش برون مرزی وزارت ورزش و جوانان مجوز لازم را صادر می کند، هفته گذشته نامه ای از وزارت نفت به جهت اخذ مجوز شورای برون مرزی برای ما ارسال شد که در دست  پیگری است.

وی با بیان اینکه شورای برون مرزی در وزارت ورزش و جوانان الزامات خاص خود را دارند و ما نیز در حال پیگیری آنها هستیم، گفت: برنامه ریزی های سخت افزاری در دست انجام است.

وی افزود: مسابقات زمان دارد، در شهریورماه مسابقات بسکتبال را در کشور چین داریم و در حال حاضر ورزشکاران در اردو هستند و مسابقات تدارکاتی برگزار می کنند، در خوشبینانه ترین شکل مسابقات بسکتبال در مهرماه برگزار می شود و برای حضور در مسابقات آسیایی به عنوان نماینده کشورمان نیز دنبال اخذ مجوزها هستیم و اگر بتوانیم مجوز شورای ورزش برون مرزی را بگیریم آن را به شورای ورزش وزارت نفت ارائه می دهیم و آنها نیز همچون گذشته با نظر مثبتی که نسبت به آبادان دارند، پاسخ مثبت می دهند و تیم می تواند با قدرت وارد مسابقات شود.

وی اظهار کرد: دغدغه مردم مهم و قابل احترام است، برنامه ریزی لازم انجام شده و ما پیگیر حضور مقتدر تیمهایمان در مسابقات هستیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما