کدخبر : 169691
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

تیم سانداى هرمزگان نائب‌قهرمان شد/ کسب ١٢ مدال رنگارنگ سهم سانداکاران هرمزگانى

پسران ووشوکار هرمزگانى در رقابت‌هاى کشورى سبک شینگ‌ئى‌چوان با کسب ٦ مدال طلا، ٣ نقره و ٣ برنز به کار خود پایان دادند.

تیم سانداى هرمزگان نائب‌قهرمان شد/ کسب ١٢ مدال رنگارنگ سهم سانداکاران هرمزگانى

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، پسران ووشوکار هرمزگانى در رقابت‌هاى کشورى سبک شینگ‌ئى‌چوان با کسب ٦ مدال طلا، ٣ نقره و ٣ برنز به کار خود پایان دادند.

این پیکارها با حضور ٣٧٠ سانداکار از ٢١ استان کشور در تاریخ ١٦ لغایت ١٨ مردادماه جارى در مجموعه ورزشى شهید دستغیب شهر شیراز برگزار شد و تیم ووشوى هرمزگان با ١٣ سانداکار به مربیگرى عارف رگبار و سرپرستى ابراهیم بهادرى در قالب تیم ووشو باشگاه خانه تلاش به نمایندگى استان هرمزگان به این رقابت‌ها اعزام شد.

محمدحسین آهنج در وزن منهاى ٢٧ کیلوگرم نونهالان، مهدی بهادری در وزن منهاى ٣٠ کیلوگرم نونهالان، آرمین ملایی در وزن منهاى ٤٨ کیلوگرم جوانان، محمدعلی اقتداربختیاری در وزن منهاى ٥٢ کیلوگرم جوانان، محمدمنصور دست‌افکن در وزن منهاى ٥٦ کیلوگرم جوانان و عیسی آرسیون در وزن منهاى ٦٠ کیلوگرم بزرگسالان با شکست حریفان خود در فینال مسابقات به مدال طلاى این دوره از رقابت‌ها رسیدند.

امیرمحمد مرادی در وزن منهاى ٢٧ کیلوگرم نونهالان، ایلیا ضمیری در وزن منهاى ٣٩ کیلوگرم نوجوانان و حسین بختیاری در وزن منهاى ٤٨ کیلوگرم نوجوانان به مدال نقره این دوره از رقابت‌ها دست یافتند.

نیما دهقانی در وزن منهاى ٢٢ کیلوگرم نونهالان، آراد بخت در وزن منهاى ٢٤ کیلوگرم، نونهالان و امیر پریده در وزن منهاى ٤٥ کیلوگرم نوجوانان سوم شدند.

تیم ووشوى استان هرمزگان در پایان با کسب ٦ مدال طلا، ٣ نقره و ٣ برنز پس از استان فارس بر سکوى دوم ایستاد و نائب‌قهرمان شد و خوزستان به‌عنوان سومى این دوره از پیکارها دست یافت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما